Nokia 6500 Slide Proğramları

Sponsorlu Bağlantılar

Dainty41

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6500 Slide Proğramları
Arkadaşlar ben yeni Nokia 6500 slide aldım diğer nokialar gibi symbian destekler diyodum ama sanıyorum desteklemiyoru bilindik nokia proğramlarını attığımda desteklenmiyor diyor internettede çok aradım ama bulamadım acaba bu telefonun desteklediği proğramları bilen varmıdır bi el atsanız (jar uzantılı dosyları destekliyor ama onda da geniş kapsamlı sproğramlar bulamadım)
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...:agla

• Beğen
Tepkiler: ahmettopan, gncan, dadlu lider ve 22 diğerleri

Dainty41

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Buyrun size symbian desteklemeyen telefonlar için java proğramlarla yüklü bir site ben 10 gündür raştırıyorum nette bu kadar kapsamlı bir site göremedim şimdiye kadar umarım işinizi görür özellikle 6500 slide yeni alan arkadaşlar için işlerine yarayacak çok güzel proğramlar var hadi benden bu kadar :)

qwolf

Üye
ark bende nokia 6500 slide aldim ama bu java ile ne yapilibilir meslea program yuklesen yani kilit lemek icin dosyali bir program yukleyebilirmsinz biras bilgi verirseniz sevinirm fazla bilgikm yok yada noki 6500 sldie icin msn istiyorum nerde bulabilir bir turlu internette bulamadim

marsay

Üye
yaw kardeş bizim telefon hangi seriye giriyor 6500 slide
s40
s60
s80 felan var

forro

Üye
harbiden ha şu telefon için bi el atın üstatlar bendede var zamanında 800 ytl saydım
bi özelliklerini bilmiyoz hangi gruba dahil hangi programları açıyo özellikle msn ve tv izlemek için napmalıyız

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
teşekkürler 6500 ın hangi gruba girdiğini bilmiyorum :S

hackerby17

hackerby17

Üye
s40 olabilir :D

bars062002

Üye
s40 versiyon 3 arkadaşlar

hackerby17

hackerby17

Üye
dediğim gibi kullanmadan biliorum ^^

--------------- Ekleme ---------------

6280 kullanmıştım ondada benzer şeyler vardı ^^

arslan_arcelik

arslan_arcelik

Üye
sis almıyorsa s40dır...

loppollo

Üye
sabah oldu hala 6500 ıma bi mesenger yükliemedim

tsubasa

tsubasa

Üye
messenger için ebuddy yi tavsiye ederim bende sorunsuz calısıyor

umitpolat

Üye
6500 s40 broşurunde okudum

barikat518

Üye
ya arkadaşlar tam olarak şu msn i nasıl yüklicez bi yardım edin sıyırdım balatayı yaaa

icep

icep

Üye
paylaşım için teşekkürler...

sergio_07

Üye
peki arkadaşlar televizyon programı varmı bu sitede?
nasıl indire biliriz?

quLquzeL

Üye
6500 slide kullanıorum. msn için kesinlikler ebuddy kullanıorum we şimdiye kadar bi sorun wermedi. onun dışında hiç bi msnyi kullanamadım tlfumda. kesinlikle tawsiye ediorum :oke::oke:

cbf150

cbf150

Üye
tEsEkKuRLeR

ozgur2441

Üye
sevgili 6500 slide kullanıcıları öncelikle bu telefonu aldığım için çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. önerebileceğiniz güzel programlar varsa söylermisiniz çok minnettar olacağım şimdiden çok teşekkür ediyorum...