Nokia 6303 - 6303i Classic Fan Club

Sponsorlu Bağlantılar

legol4ss

Üye
selama aleyküm ya ben nokia 6303 e uyarlı whats up programını bulamadım acaba madürötörler yardımcı olabilirmi ??

HereİsJohnny

Üye
selama aleyküm ya ben nokia 6303 e uyarlı whats up programını bulamadım acaba madürötörler yardımcı olabilirmi ??

telefonun uyumlu değil s40 içinde sadece x2 ve c3 whatsapp uyumlu diye biliyorum

runman123

runman123

Üye
s.a arkadaşlar bende 6303i telefon var fakat telefon açılmıyor sadece nokia yazısı çıkıyor ama devamı gelip açılmıyor arkasından kapanıyor buna yazılımsalmı yoksa mekanik bir hatamı var bilmiyorum ama bana yazılımsal gibi geliyor yadım ederseniz çok memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim...

OPC

OPC

Üye
s.a arkadaşlar bende 6303i telefon var fakat telefon açılmıyor sadece nokia yazısı çıkıyor ama devamı gelip açılmıyor arkasından kapanıyor buna yazılımsalmı yoksa mekanik bir hatamı var bilmiyorum ama bana yazılımsal gibi geliyor yadım ederseniz çok memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim...

Flash atman gerek bende de aynı sorun vardı garantiye 4 kere gitti şimdi ben flash işlerini öğrenince kendim yaptım daha bozulmadı

sadık_brayn64

Üye
Beyler 6303 classic telim var phonixden format attım ama telim açılıyo 15 saniye sonra kitleniyo tekrar açılıyo yine ayni ne yapmam gerek

volkan_271

Üye
ebuddy internete erişemiyo normal olarak internete girebiliyorum biri detaylı olarak anlatabilir mi acaba ? yada alternatif yazışma programı var mı ?

Bytutsak

Bytutsak

Üye
cumleten selamunaleykum arkadaslar. Benm telde 6303i benim sorunm su. Benim tel telfna yukldgm sarklari widolari resmleri rehberdn numaralari falan siliyo. Ama hepsni dgl. Sadce 2 3 tanesini ama bunu sadce teli ne zamam kapatp acarsam yapyo. Lutfn yardm napmam lazm. Teli kapatmaya korkar oldum cwp bklyorm.. Smddn tesekkurler...

kelesli_16

Üye
Arkadaşlar bende bişey soracağım ACABA "6303i" YAZILIMI "6303c" ÜZERINE ATILIR MI yani benim 6303c telefonum 6303i gibi olurmu bi aydınlatsanız çok güzel olacak bugün v10.12 yi yükledim vede şunu söyleyeyim benim derdim 6303i değil sadece MACERA BU TELEFONLA NELER YAPABILECEĞIMI MERAK EDIYORUM değişik yazılımları falan varmı RM kodunu değiştirebilir miyiz yada çok şey mi istiyorum :-) "beklemedeyim cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler"....

kroker

Üye
Arkadaşlar birçok yerde uzun süre aradım ama bir türlü kameranın arkasındaki flash ı açan bir program bulamadım. Flash'ı açıp el feneri gibi kullanılabiliyor mu acaba. ya da video çekerken gece açmak mümkün mü. eğer böyle bir program var ise paylaşırsanız sevinirim. Yada java MIDLets de flash açma kodu var ise onu paylaşsanız da olur. Umarım bir cevap yazan çıkar. :)

wweraw2012

Üye
nokia 6303i den youtubedeki videoları sorunsuz açıyor fakat facebookda indiriyorum ses geliyor amagörüntü yok sebebi nedir acaba birde telefonda ekran koruyucu ayarlıyorum olmuyor. bazen facebookda resimlerin üstünde çarpı işareti var. 3 ne deyinebilirseniz şimdiden teşekkürler

süperarsız

Üye
kardeş nes uzantılı oyunları 603i classic e nasıl atıyoruz