Nokia 6230i Güvenlik Kodunu Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

macit_2000

Üye
Olmuyor . ! kafayı yicem Yardım Ederseniz Sewinirim ( 12345) olmuyor

sezer6060

Üye
olmadı kardaşim şifreyi vermi ama yazdım hatalı kod dedi
bunu yanıtlarsanız sevinirim:islik

okanweb

Üye
10 numara çalısıyorrr teşekkürler

ahmet29000

ahmet29000

Üye
ya kardes bn werdigin siteyi biliodum da bi işe yaramadı bu sefer yemedi :D eskiden kırardım tüm nokiaları ama şimdi 6230i benim teefon kendiliginden geldi eskiden kapatıp acarken soryodo tekrar kapatıyodum acıyodum kodu sormuyodu şimdi artık sürekli kodu istiyo o werdigin sitede de ise yaramıyo bi bilgisi olan warsa lütfen paylaşsın şimdiden allah razı olsun

73cimbom73

Üye
arkadaşlar imei numarası nerden buluyoz

fbemre95

fbemre95

Üye
ben telefonumun sim kartını değiştirdim ve eski sim kartı attım şimdi telefon güvenlik kodu istiyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler :aha: :aha:

atakan1995_fb

Üye
ya abi IMEI NE YA BNM TEL 6230 GÜVENLİK KOD YANLIŞ DİO SNNİN VERDİĞİN ADRESTEDDE IMEI NOYU SORUYO O NE DEMEK

alitur86

Üye
dostum kusura bakma ama işe yaramıyor bu mevzu :(((

emrah-ua

Üye
Bu verdiği kod olmuyor. Nasıl yapabilirim?

qarizmasd

Üye
abi enedim oldu. ordaki kodu güvnlik kodu bölümüne girip yeni şifreyi yazabilyonuz :)

--------------- Ekleme ---------------

teşekkür ederim...

sieplss

Üye
burdan girin IME kodu yazın *#06# yi telde tuşlayın ordaki numarayı IMEI kodu yazın I'm legal owner of the phone with that IMEI işaretleyin . GEnerate tıklayın Security Mastercode bu kod gvenlik kodudur .. EMEĞE SAYGI :islik:oke:

yesıltepelı

Üye
ya arkadaşlar bu 6230i ye ben güwenlik kodu koydum ve açamıyorum tel kilitli kaldı e-mail. numarası nerde yazar bu teL.

esmermeleq

Üye
yok kardeş olmuyor

bilal_18

Üye
ya açık olarak anlatırmısınız yazıormime yanlış dln dıo yardımcı olun lutfen

bnm kod duzeldı saolunıyı gunler

ibo_bibo

Üye
kardaş benim imei numarası silinmiş nasıl yapabilrim başka ?

crazyzkzzzz

Üye
acıldı valla gercekten

Allah razı olsun oldu gercekten bu işlemi yaptım tüli kapadım actım eski sifremi denedm acıldı vee cok denediyseniz bekleyin birazz

emrah68

Üye
bu sitede benim imail giriyorum güvenlik kodu icin verdi şifre olmuyor bana 6230i kulanıyorum yardımcı olursanız sevinirim başka bir yolu varmı telefoncuya gitmekten başka

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
olmuyor ama nsl yapıcaz tam anlatır mısın?

anka0619

Üye
Yok Bende bitane 6230i var Ne yaptıysam yok Güvenlik kodunu değiştirmişler aldığımda 2. eldi güvenlik master kodunu buldum oda olmadı * #7370# yaptım olmadı * 3 Yes Ve açma tuşuna aynı anda bastım olmadı 6 aydır hepsini tek tek denedim yok olmuyorr.

Üst Alt