Nokia 603 Şarj Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

djberkay12

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Şarj Problemi
Düne kadar çok kullanmadığımda 3 gün giden şarj, artık gece %25 bıraktığımda sabaha kapanmış oluyor.
Birkaç gün farklı bir şarj aleti kullanmıştım, bataryaya mı bir zarar verdi acaba?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dead Flash At Cihaz Bi Temizlensin Büyük İhtimalle ARka Planda Çok Uygulama Vardır Geçenlerdede Benimkide Aynı Oluyordu Açılışta Çalışanları Filan Kapattım Sorun Kalmadı Şimdi

asigsasi

asigsasi

Üye
bataryaya şişmiş olabilir bi bak bakalım

onurw58

onurw58

Üye
Düne kadar çok kullanmadığımda 3 gün giden şarj, artık gece %25 bıraktığımda sabaha kapanmış oluyor.
Birkaç gün farklı bir şarj aleti kullanmıştım, bataryaya mı bir zarar verdi acaba?
arka planda çalişan uygulamalar sıkıntı yapar özellikle launcher kullanıyosan kesinlikle silmeni tavsiye ederim benim normal şarj 2 gün kadar giderken launcherden sonra yarım gün bile dayanmıyordu Darkredblue nin deeiği gibi sağdece arka planda çalışması gereken uygulamalarda çok sarj yer arıca farklı sarj aletide sorun yapmış olabilir

djberkay12

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle sağolun beyler, whatsap dışında herhangi birşey çalışmıyor arkaplanda (whatsapta eskidende çalışıyordu).Bataryaya baktım şişme yok. Sadece bir tane giriş ekranı kullanıyorum.

onurw58

onurw58

Üye
biraz geç oldu kusura bakma whatsapta nasıl bi sıkıntı var resim fln atabilirmisin belki yardımcı olabilirim

djberkay12

Üye
    Konu Sahibi
biraz geç oldu kusura bakma whatsapta nasıl bi sıkıntı var resim fln atabilirmisin belki yardımcı olabilirim
Herhangi bir sorun yok,telefonum eskisinden daha çok şarj yiyor.Kalibrasyonu denedim birşey değişmedi.

Üst Alt