Nokia 603 FP2 HAZAN EDITION™ v4.3.1 [113.010.1506] GÜNCELLENDİ!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

f299

f299

Üye
BUNDAN BİRKAÇ AY ÖNCE PHONE RECEİVED DATA FİLES HATASI ALIYORDUM YABANCI FORUMDA YANITIMI BULDUM VE PAYLAŞMAK İSTİYORUM CFW Nİ ANCAK YÜKLEDİM PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.. PHOENİX SÜRÜMÜNÜ AÇIKLIYORUM=Phoenix_Service_Software_2012.04.003.47798_Crcked_Mobileworld.vn.EXE

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
BUNDAN BİRKAÇ AY ÖNCE PHONE RECEİVED DATA FİLES HATASI ALIYORDUM YABANCI FORUMDA YANITIMI BULDUM VE PAYLAŞMAK İSTİYORUM CFW Nİ ANCAK YÜKLEDİM PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.. PHOENİX SÜRÜMÜNÜ AÇIKLIYORUM=Phoenix_Service_Software_2012.04.003.47798_Crcked_Mobileworld.vn.EXE

Rica ederim :oke:

f299

f299

Üye
YÜKLEDM AMA NOKİA YAZISI GELDİ ORDA KALDI H.E 4.1.1 İLE ATINCA SORUNSUZ YKLENDİ ŞAYET 4.3.1 DE CFW DOSYALARINDA 2 ADET DOSYAYI KIRMIZI GÖSTERİYOR O YZDEN GÜNCEL CFW NİZ TAM OLARAK YKLENEMEDİ GALİBA

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
YÜKLEDM AMA NOKİA YAZISI GELDİ ORDA KALDI H.E 4.1.1 İLE ATINCA SORUNSUZ YKLENDİ ŞAYET 4.3.1 DE CFW DOSYALARINDA 2 ADET DOSYAYI KIRMIZI GÖSTERİYOR O YZDEN GÜNCEL CFW NİZ TAM OLARAK YKLENEMEDİ GALİBA

Kurulumda gozden kacirdigin birsey olmali. Phoenix ile flash atarken CFW dosyalarindan sadece bir tanesi kirmizi ile gozukebilir oda ".emmc.fpsx" ile biten dosyadir. Onu da 4.1.1 de yaptigin gibi silerek refurbish islemine devam edebilirdin. Madem Nokia yazisinda kaliyor dead flash secenegi ile flash atabilirsin. CFW de bir sorun yok. :oke: Bazen kullanilan phoenix surumuyle alakali olabiliyor.

f299

f299

Üye
[quote="Teom@n, post: 6511827, member: 14714" ]Kurulumda gozden kacirdigin birsey olmali. Phoenix ile flash atarken CFW dosyalarindan sadece bir tanesi kirmizi ile gozukebilir oda ".emmc.fpsx" ile biten dosyadir. Onu da 4.1.1 de yaptigin gibi silerek refurbish islemine devam edebilirdin. Madem Nokia yazisinda kaliyor dead flash secenegi ile flash atabilirsin. CFW de bir sorun yok. :oke: Bazen kullanilan phoenix surumuyle alakali olabiliyor.[/quote]

hata veren dosya adını yazıyorum bir yerde yanlış yaptığımı düşünmüyorum hemen 2. kırmızı yazılı dosya adını veriyorum

HATA VEREN DOSYAYI SİLDİKTEN SONRA KIRMIZI OLARAK GÖSTERİYOR.. ONUDA SİLİP FLASHLADIM NOKİA YAZISINDA KALDI HATA BENDEN Mİ KAYNAKLANIYOR YOKSA RARLADIĞIN DOSYA ZARAR GÖRMÜŞ OLABİLİR Mİ?

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
hata veren dosya adını yazıyorum bir yerde yanlış yaptığımı düşünmüyorum hemen 2. kırmızı yazılı dosya adını veriyorum

HATA VEREN DOSYAYI SİLDİKTEN SONRA KIRMIZI OLARAK GÖSTERİYOR.. ONUDA SİLİP FLASHLADIM NOKİA YAZISINDA KALDI HATA BENDEN Mİ KAYNAKLANIYOR YOKSA RARLADIĞIN DOSYA ZARAR GÖRMÜŞ OLABİLİR Mİ?

Rar dosyasinin zarar gorecegini dusunmuyorum bu yonde ilk sikayeti senden aldim kardesim fakat yinede senin için Uda(kirmizi gozuken ve gerekli olan dosya) 'yi yeniden upload ettim. Indir ve digeriyle degistirerek flashla.

f299

f299

Üye
Rar dosyasinin zarar gorecegini dusunmuyorum bu yonde ilk sikayeti senden aldim kardesim fakat yinede senin için Uda(kirmizi gozuken ve gerekli olan dosya) 'yi yeniden upload ettim. Indir ve digeriyle degistirerek flashla.

eyw saolasın teşekkür ediyorum

f299

f299

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Teom@n
Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Ufak tefek eksikleri muhakkak olacaktir, genel anlamiyla begenmeni dilerim.:oke:

f299

f299

Üye
Ufak tefek eksikleri muhakkak olacaktir, genel anlamiyla begenmeni dilerim.:oke:
Diğer cfwlere lere oldukça kullanışlı hiçbir gereksiz uygulaması yok bence. Stabilite olarak gayette güzel.. Daha önce bu yorumu yapmak isterdim kısmet bugün ymiş =) Çalışmalarının devamını dilerim ve finali çıkarcakmışsın yurt dışıyla görüşüyormuşsun inş güzel haberlerle dönersin.. Teşekkürlerimi sunarım..

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.
Yurt disindan iyi haberler alamadim, o nedenle final surumu askida. :(

f299

f299

Üye
Rica ederim.
Yurt disindan iyi haberler alamadim, o nedenle final surumu askida. :(
:s KISMET DEĞİLMİŞ ÇOK KÖTÜ OLDU BU DURUM NOKİA YIDA MİCROSOFT ALINCA İYİDE ASKIDA KALDIK NEYSE SAOLASIN YİNEDE ELLERİNE SAĞLIK.

korhanad

Üye
slm cfw de eski ucretsız navigasyon yok bu eksklık bence haritayi degstrmeseydn keske guzel ama navıgasyn benim ıcın buyuk bi uygulama cok ihtıyac duyuyorum acaba nasl bula bilırm orjinal harita uygulamasını tşk.

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
slm cfw de eski ucretsız navigasyon yok bu eksklık bence haritayi degstrmeseydn keske guzel ama navıgasyn benim ıcın buyuk bi uygulama cok ihtıyac duyuyorum acaba nasl bula bilırm orjinal harita uygulamasını tşk.

Sanirim yanlis CFW den bahsediyorsun. v4.3.1 de Maps uygulamasi mevcut. Harita indirirsen kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: korhanad
f299

f299

Üye
EV
Sanirim yanlis CFW den bahsediyorsun. v4.3.1 de Maps uygulamasi mevcut. Harita indirirsen kullanabilirsin.

EVET DOĞRU CFWDE HERHANGİ BİR SIKINTI YOK BEN KULLANIYORUM..

• Beğen

korhanad

Üye
harıta ındrırsen kullanrsn demısşınde nasl indrcem yani guncelemeylemı gelıor acaba? Anlamadm orjinal harıtası gbımı ? Tşk.

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
harıta ındrırsen kullanrsn demısşınde nasl indrcem yani guncelemeylemı gelıor acaba? Anlamadm orjinal harıtası gbımı ? Tşk.

wifi ile baglan, harita uygulamasini yada harita yukleme uygulamasini ac istedigin haritayi yukle.

Üst Alt