Nokia 603 FP2 HAZAN EDITION™ v4.3.1 [113.010.1506] GÜNCELLENDİ!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye

Bu coskuyu ve ovguyu hak edecek bir CFW yapmak zorunda birakiyorsun beni :D

teoman abi forumda final niteliginde bir cfw hazana yakisir ve oyle olacakta biliyorum :) herkes 603 leriyle beklemede ve ben uzun zamandr bekliyorum :)

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
teoman abi forumda final niteliginde bir cfw hazana yakisir ve oyle olacakta biliyorum :) herkes 603 leriyle beklemede ve ben uzun zamandr bekliyorum :)

Final olacaksa biraz daha zaman alir gibi. Malum daha az vaktim var ve yapmak istedigim ozel seyler var. Bakalim hayirlisi diyelim. ;)

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye

Final olacaksa biraz daha zaman alir gibi. Malum daha az vaktim var ve yapmak istedigim ozel seyler var. Bakalim hayirlisi diyelim. ;)
biz bekleriz her zaman güzel bi emeğin için beklenir abi :)

hectorq99

Üye
beyler ben nokia 603 bütün sistem dosyalarını sildim yardımcı olacak biri var mı acaba acil yardım lazım :(

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
v5.0 olursa yuklerim,herkese de yukletirim ustad, heyecanla bekliyoruz:D

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
v5.0 olursa yuklerim,herkese de yukletirim ustad, heyecanla bekliyoruz:D

Bende buyuk bir heyecanla bekliyorum :D

- - - Eklendi - - -

inşallah v5 i yapıp biz 603 kullanıcılarını sevindirecek :)

Insallah, Akin ustamizin yogunlugu sebebiyle V5.0 da olmasini istedigim ekstra ozellikler icin yurtdisindan kisilerle gorusuyorum. Eger projeyi kabul ederlerse bu is tamamdir. Hazan'a ozel ekstralarin tamami daha stabil bir yapiya ve QT arayuze kavusacak. Bakalim bende sabirsizlikla kivraniyorum ve en kotusune kendimi hazirliyorum :D

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye

Bende buyuk bir heyecanla bekliyorum :D

- - - Eklendi - - -

Insallah, Akin ustamizin yogunlugu sebebiyle V5.0 da olmasini istedigim ekstra ozellikler icin yurtdisindan kisilerle gorusuyorum. Eger projeyi kabul ederlerse bu is tamamdir. Hazan'a ozel ekstralarin tamami daha stabil bir yapiya ve QT arayuze kavusacak. Bakalim bende sabirsizlikla kivraniyorum ve en kotusune kendimi hazirliyorum :D

nee yurtdisindan mi teoman abi sen simdi resmen hazir olun v5 gelecek dyorsun bu harika bi haber :)

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
nee yurtdisindan mi teoman abi sen simdi resmen hazir olun v5 gelecek dyorsun bu harika bi haber :)

Bakalim, projemi kabul ettirebilirsem. Bende heyecanla bekliyorum. Yinede kabul etmeyeceklermis gibi bekliyorum. :)

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye

Bakalim, projemi kabul ettirebilirsem. Bende heyecanla bekliyorum. Yinede kabul etmeyeceklermis gibi bekliyorum. :)

anlatr msn abi nasl bi proje ve icerigi nasil kabul ederler insallah symbian kazanir :)

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
anlatr msn abi nasl bi proje ve icerigi nasil kabul ederler insallah symbian kazanir :)

Onceki mesajda biraz ip ucu vermistim ;). Symbianin kazanmasini bende isterim fakat bunun icin kaynak kodlari lazim, o nedenle gonullu gelistiricilerin isi zor. Benim gibi insanlarin yapabilecegi olabildiginden biraz daha farkli kullanim deneyimi sunmak olabilir. Bunun icinde profesyonel gelistiricilerin agizlarinin icine bakiyoruz :D

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
hayırısıa abi ya inşallah ilerleyen günlerde konuyu açtığımda büyük harflerle GÜNCELLENDİ!!! V5 diye bi yazı görürüm :)

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
nasl yani abi olacak mi v5 :)

Hazan Edition'a ozel Splasscreen, acilis-kapanis animasyonlari, vs. ile tum guncellemeler ve atilacak modlar hazir. Hazan Edition icinde bulunan Mif degistirici, Menu degistirici, Menu Klasor degistirici, vb. uygulamalarin bir kaci hazir(onceden iki adet olan kapasiteleri bes adete cikarildi.)

Bunlar benim tarafimca yapilanlar fakat diger gelistirici arkadaslardan hala bir haber yok. Bu nedenle v5 olmayabilir. Ayni seyleri yapmak, farkli bir sey verememek v5'i cikarma konusunda beni çekimser kiliyor. Ayrica en buyuk problemim ise USB baglanti noktasinda her an buyuk bir ariza yasayabilirim, bilgisayarim ile 603'um arasinda ufak bir algilama problemi basladi. El ile kabloyu hareket ettirince algiliyor. :(

Sanirim dusundigimden once WP platformuna gececegim.

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
Hazan Edition'a ozel Splasscreen, acilis-kapanis animasyonlari, vs. ile tum guncellemeler ve atilacak modlar hazir. Hazan Edition icinde bulunan Mif degistirici, Menu degistirici, Menu Klasor degistirici, vb. uygulamalarin bir kaci hazir(onceden iki adet olan kapasiteleri bes adete cikarildi.)

Bunlar benim tarafimca yapilanlar fakat diger gelistirici arkadaslardan hala bir haber yok. Bu nedenle v5 olmayabilir. Ayni seyleri yapmak, farkli bir sey verememek v5'i cikarma konusunda beni çekimser kiliyor. Ayrica en buyuk problemim ise USB baglanti noktasinda her an buyuk bir ariza yasayabilirim, bilgisayarim ile 603'um arasinda ufak bir algilama problemi basladi. El ile kabloyu hareket ettirince algiliyor. :(

Sanirim dusundigimden once WP platformuna gececegim.
abi ne güzel anlatıyordun sonları kötü bitti ne diyeyim hayırlsı olsun v5 gelse ne güzel olur inşallah güzel haber verirsin yinede abi emeğine sağlık

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
abi ne güzel anlatıyordun sonları kötü bitti ne diyeyim hayırlsı olsun v5 gelse ne güzel olur inşallah güzel haber verirsin yinede abi emeğine sağlık

Iyi niyetin ve sabrin icin tesekkur ederim kardesim. Zaten bu v5 cikarsa sana ithaf edecegim(verdigin coskuyu hepimiz goruyoruz :hehe:)
Nasipse oluyor, degilse olmuyor kardesim. Ben elimden geleni yaptim. Sonucu beraber gorecegiz, hayirlisi...

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
Iyi niyetin ve sabrin icin tesekkur ederim kardesim. Zaten bu v5 cikarsa sana ithaf edecegim(verdigin coskuyu hepimiz goruyoruz :hehe:)
Nasipse oluyor, degilse olmuyor kardesim. Ben elimden geleni yaptim. Sonucu beraber gorecegiz, hayirlisi...
cok haklsn abi hersey nasip ama gercekten ben tum cfw lerini teker teker kullaniyorum buyuk saygi duyuyorum cok guzel emek verilms hepsi ayri guzel insallah v5 te olurda forum canlanr 603 culerin yuzu guler :) hersey icin emegine saglik teoman abi

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
su anda iniyor :)

• Beğen
Tepkiler: Teom@n

Üst Alt