nokia 603 ahizeden ses az geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

benderhomer

benderhomer

Üye
ben geçen hafta 603 telefonumu servise verdim bu problem için, telefonumu dün aldım ve ilk konuşmamda problemin düzeltiğini gördüm ama bugünkü 4 konuşmamda da eski problemin aksettiğini farkettim. sizce ne yapayım

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
problemin tekrarladığını bıldirip garantiye verirsin. BEnimkınde de sorun var üsenıyorum götürmeye

akondd

akondd

Üye
benim cihazın anakartını değiştirdiler ilk aldığm da da az ses geliyo du şimdi de pazartesi yine garantye verecm bakalım ne olacak sonucu yazarım

benderhomer

benderhomer

Üye

007 emre

Üye
bNDEDE AYNISI VAR . NAPCAZ

karataş57

Üye
bendede 603 var aynı sorun ses aşırı derecede az geliyor duyamıyorum

Hasand.

Hasand.

Üye
bence yazılım yenıden yukleyen en son care grantıye yolla

hackermenxx

hackermenxx

Üye
603 kullanıyorum bendede aynı sorun var ses sinek vızıltısi gbı geliyo telefoncudan ahize hoparlörünü değştırıcem bn

06berkant07

06berkant07

Üye
bnde 603 var eger ses az geliosa ahizenin içini temizleyn

sefakir

sefakir

Üye
Arkadaşlar bende nokia 603 kullanıyorum bu telefon kesinlikle üretim hatasından kaynaklı genel bir sorun.. ben bu telefonu kendim söktüm ahizenin montaj edildiği ön çerçeve metal kaplı üzerinde 2 küçük delik açılarak ahize montaj edilmiş yani o iki küçük delik ahizenın tam ortasında değil kenarında açılmış buda sesin dışarıya iletimini engellemiş.. Ben o metali kendim 3 ilave delik daha açıp bi güzel kendi yöntemimle onardım tşimdi sesi karşıdan bile duyabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: MrClaude
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşlar bende nokia 603 kullanıyorum bu telefon kesinlikle üretim hatasından kaynaklı genel bir sorun.. ben bu telefonu kendim söktüm ahizenin montaj edildiği ön çerçeve metal kaplı üzerinde 2 küçük delik açılarak ahize montaj edilmiş yani o iki küçük delik ahizenın tam ortasında değil kenarında açılmış buda sesin dışarıya iletimini engellemiş.. Ben o metali kendim 3 ilave delik daha açıp bi güzel kendi yöntemimle onardım tşimdi sesi karşıdan bile duyabilirsiniz
Telefonu Kullanan Varsa İyi Öneri :hmmm konu 2012 De Açılmış Vay Be :cigara:

• Beğen
Tepkiler: sefakir ve MrClaude

MrClaude

Üye
yöntem süpermiş bi ara bende bi yakınımın c3-01 ini buna benzer birseyle tamir etmiştim heyt ne günlerdi şimdiki cihazlara dokunamzsın. :cigara: symbianın anısına yaktın bizi symo.. :)

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
Hasand.

Hasand.

Üye
Bende var 603 beyaz ve siyah ikiside şarj soketi ahize sorunlu yazılım atarken zor oluyor şarj desen zaten olmuyor bende öylece sattım halen daha C7 duruyor

• Beğen
Tepkiler: MrClaude ve MAERKEK