nokia 603 ahizeden ses az geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 ahizeden ses az geliyor
arkadaşlar telefonumla görüşme yaparken normal ahizeden konuştuğumda ses az geliyor azcık bir gürültü olduğunda karşı tarafı duymakta zorlanıyorum.. hoparlörden veya kulaklıktan denediğimde sesin az gelme durumu olmuyor gayet net geliyor. böyle bi sorunla karşılaşan var mı acaba? telefonu servise vermeyi düşünüyorum sırf bu yüzden sizce ne yapmalıyım?

incitemfm

incitemfm

Üye
sat gitsin bi s3 al

15097

15097

Üye
Garantiye ver :oke:

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler. başka bi önerisi olacak arkadaş yorum yaparsa sevinirim.

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603'ü olan arkadaşlardan konuyla ilgili cevap bekliyorum lütfen!

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
o kadar 603 kullanan arkadaş var bi yorum yapan yok. sorunu yaşayan ya da yaşamayan cevap yazarsa çok memnun olucam arkadaşlar.

leqo35

leqo35

Üye
o kadar 603 kullanan arkadaş var bi yorum yapan yok. sorunu yaşayan ya da yaşamayan cevap yazarsa çok memnun olucam arkadaşlar.
aynı sorun bendede var kardeşim az bi gürültüde zor duyuluyor bi çözümü yok sanırım

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
Aynı sorunu 701'de yaşadım.Garantiden servise verdim telefonun ahizesi patlamış değiştirip verdiler şimdi sorunsuz çalışıyor.

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. bende garantiye vermeyi düşünüyorum bi süre sonra. verdikten sonra bi değişim olursa burdan yazarım..

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
603 kullanırken aynı sorun bende de vardı sırf o yüzden değiştim 701 aldım çok net ses geliyor...701 almanı tavsiye ederim..

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonumdan memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum. sadece bu sorunu olan çözüme kavuşturmuş olan ve önerisi olacak arkadaşlardan konuyla ilgili bilgi almak istiyordum.

tufless

tufless

Üye
Telefonun ahizesiyle ilgili bi sorun galiba bu , bnde 603 kullanıyorum ahize sesini en sona getirdin gayet iyi ses geliyo , ahize patlamış olabilir

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun ahizesiyle ilgili bi sorun galiba bu , bnde 603 kullanıyorum ahize sesini en sona getirdin gayet iyi ses geliyo , ahize patlamış olabilir

eğer ahizede bir sorun varsa kvkya verdiğimde degiştirirler herhalde dimi

tufless

tufless

Üye
Ben değiştirirler diye biliyorum

h.ozdemir09

Üye
bende 603 kullanıyorum ama daha öyle bir sorun yaşamadım

mikail_6

Üye

eğer ahizede bir sorun varsa kvkya verdiğimde degiştirirler herhalde dimi

Sonuçta donanımda iki farklı durum söz konusu: birincisi, ahizenin çıkışını sağlayan ventür - havalandırmaya benzeyen mazgallarda nem yahut tozlanmadan kaynaklı tıkanma olmuş ve sesi engelliyor olabilir; bu durumda temizleme yapar sorunu giderirler. Eğer ahize hoperlöründe arıza varsa - ki ufak ve ucuz bir parça sıkıntı yaratmazlar - bunu değiştirerek giderirler durumu.

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar ilginizden dolayı.

__wacky__

__wacky__

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonu p.tesi akşam üzeri kvkya verdim salı sabah aldım.. Telefonun ön yüzünü komple değistirmişler ahizeyide değiştirmişler herhangi bı sorun kalmadı artık..