Nokia 5800XM, X6, 5230 Müzik Çalar Güncellemesi v15.02

Sponsorlu Bağlantılar

Preloader

Preloader

Üye
c5 03 ilk geldiğinde de aynı güncelleme vardı ama 5800 kullanıcıları için iyi olmuş bu güncelleme paylaşım için :tşk:

Never.Back.Down

Üye
bence gereksiz bi paylaşım olmuş zaten cihaz güncellemelerinden otomatik yapabiliyorsun ama yinede sağolun

BurakTura

BurakTura

Üye

Değişiklikler:

Kod:
 [url=http://www.nokia.co.in/support/download-software/device-software-update/news]Downloads - Nokia - India[/url]
Always wanted to know the lyrics of that special song? This new  feature displays the embedded lyrics of the song playing on your device.  Download the update, and then click on Options menu of Now Playing view  to enable this feature when lyrics are available. To download, go to  Menu > Applications > SW Update

- Şarkı sözü gösterme özelliği eklendi.

Bilgi: Şarkı sözlerini MiniLyrics uygulaması ile indirebilirsiniz, indirdiğiniz .lrc uzantılı dosyayı müzik dosyası ile aynı klasörde aynı isimi vererek kullanabilirsiniz.

Merhametine Döönn <3

sagocu9579

sagocu9579

Üye
bende sagocuyum ama verdiğin koddan indiremedim nasıl iniyor

esertepeihl

Üye
ya arkdşlar ben firmware kullaniyorum ve mp3 güncelleme yaptım ve telefonuma 201 şarkı yükledim ve sonradan dinledik ten sonra daha giremedim sistem hatası filan dedi sildim yeniden yükledim kapatıp açtım yinede aynı nasıl düzeltirim :)

gokan17

Üye
nasl indircem ya

mertcank461

Üye
benim ki zaten böyle

uur.bocegi

uur.bocegi

Üye
kullanan var mı ?

hikmet366

hikmet366