Nokia 5800'ın Kalitesi Yeni Telefonlarda Yok

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800'ın Kalitesi Yeni Telefonlarda Yok
Bugün bu telefonun çok özel olduğunu bir kez daha anladım. Bugün Xperia Z'den bir şarkı dinleyeyim dedim ses gelmiyor telefondan resmen. Nokia 5800 çok farklı bir telefondu hala onun kutusundan çıkan kulaklığı kullanıyorum arkadaşım 60 liraya kulaklık aldı benimki daha kaliteli. 808'imin hoparlöründen duymadığım sesleri bu kulaklıkla duyuyorum. Çok fazla hatıram var bu telefonla, konuyu açma nedenim eski 5800 kullanıcılarının yorumunu almak. Bana katılıyor musunuz :)5800 (L)(L)(L) Microsoft:off:

csH

csH

Üye
aaaahhhhh 5800 aahh :D manyak olmuştu 3 günde 1 farklı cfw yüklenmesinden :D

toggyrecords

Üye
hala kullanıyorum valla çokta memnunum bu gidişilede telefon ölene kadar kullanacam galiba :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Tek kelime ile ofsayt :D

marist

marist

Üye
Bende de N97 var :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Arkadaşın kulaklık almayı bilmiyormuş. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bu bir savaş ilanıdır!!! Kamooon!!!

• Beğen
Tepkiler: .Geography. ve Oğuzhan
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
:bleh:

• Beğen
Tepkiler: yavuzbey07
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bu bir savaş ilanıdır!!! Kamooon!!!
Ortak şimdi beni kavga etmem için zorluyorlar. Zaten sinirliyim, stresliyim bir de gelmiş "Yav he he," diyor. Ne yapayım ortak ben şimdi benim hakkım değil midir gerekeni söylemek?

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ortak şimdi beni kavga etmem için zorluyorlar. Zaten sinirliyim, stresliyim bir de gelmiş "Yav he he," diyor. Ne yapayım ortak ben şimdi benim hakkım değil midir gerekeni söylemek?
Yok sen odaya gel :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
agcakral

agcakral

Üye
5800 gercekten bağımlılık yapmıştı. :(

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Müzik kalitesi konusunda evet üstüne hiçbir telefon tanımam. Gerek hoparlör çıkışı gerekse kulaklık performansı.

• Beğen
Tepkiler: agcakral
TheOldBros

TheOldBros

Üye
GM Discovery aldim sarjim bitince 5800 dan devam ;) hakikaten 5800 bi baska ;) sesi felan sistemi

hüso42

hüso42

Üye
5800 gerçekten güzel bi telefon bende kullanıyorum değiştirmeyi hiç düşünmüyorum:)

Karalama45

Karalama45

Üye
5800 tarihin en iyi telefonu

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

smsms

Üye
5800 kullanıyorum süper bir telefon

flunight

Üye
O bir efsane.:emzik:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
N97 yi nokia o kadar övdü ki. Fos olduğu ortaya çıkınca Özür açıklaması yapmak zorunda kaldı. 5800 n97ye on basar oyle diyim yani. İş 32gb haviza ile bitmiyor. O zamanlar htc nin n97 rakibi vardı touch pro2 testlerde n97yi maf etti resmen. Youtubede videosu vardı. N8de herşey var ama sadece kamerası muhteşem cihaz resmen yılan gibi soyma oluyor. Lumia ile kalite kokuyor şimdi. Yani sybiam dokunmatikle yapamadi. Ama tuslu da efsane nokia ustune yoktur. 6600 ve n73 kullandım bulduğum huzuru obur markalarda gormedim.

Üst Alt