Nokia 5800'da Internet Ana Menusundeki Facebook Ikonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800'da Internet Ana Menusundeki Facebook Ikonu
Merhab Arkadaslar;

Nokia 5800'da ana menuye ortadaki beyaz tustan girdikten hemen sonra ikinci asamada girilen dunya isaretli Internet Menusunun girisi ile ayni yerdeki (lutfen dikkat, uygulamalar icindekinden bahsetmiyorum) telefonun ilk alinisinda varolan Facebook ikonunu telefonu kurcalarken yanlislika sildim, ardindan hard reset de attim burdaki ikon geri gelmiyor, Nokia 5800 icin Facebook u indiriyorum ama bu program Uygulamalar icinde kliyor Facebook u bir program ve ikon olarak...
Diger ana internet menusundeki direkt facebook web sitesine girmemi saglayan Facebook ikonunu geri getirmenin bir yolu var midir?
Umarim derdimi anlatabildim...

Cevaplayanlara simdiden tesekkurler...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
uygulamalarda iken seçnekler/düzenle ye bas,facebook ikonunun üzerine gel seçeneklere tıkla klasöre taşı/web ve tamam a bas.artık face ikonu web te :oke:

• Beğen
Tepkiler: no_body
ultrayer6

ultrayer6

Üye
pek fark etmez dostum sonuçta kendi tarayıcısından facebook'a gönderen bir yer imi o...

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Oncelikle cevap icin tesekkurler kardes...

Pekala telefon ilk alindiginda orada varolan ikon da bu yolun aynisi ile mi yaratilmistir?

Tekrar tsk....

----------Eklendi @ 21:55:55 ---------- Yazıldı @ 21:50:13 ----------

uygulamalarda iken seçnekler/düzenle ye bas,facebook ikonunun üzerine gel seçeneklere tıkla klasöre taşı/web ve tamam a bas.artık face ikonu web te :oke:

Tsk psp, pekala ilk aldigimda telefonun uygulamalar kisminda varolan quickoffice ve adobe reader uygulamalarinin ikonlari neden hard resetten sonra yokolmus olabilir, bu konuda fikrin var mi?

Sagolasin...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Oncelikle cevap icin tesekkurler kardes...

Pekala telefon ilk alindiginda orada varolan ikon da bu yolun aynisi ile mi yaratilmistir?

Tekrar tsk....

----------Eklendi @ 21:55:55 ---------- Yazıldı @ 21:50:13 ----------

Tsk psp, pekala ilk aldigimda telefonun uygulamalar kisminda varolan quickoffice ve adobe reader uygulamalarinin ikonlari neden hard resetten sonra yokolmus olabilir, bu konuda fikrin var mi?

Sagolasin...
hard resetten sonra bazı şeyler silinir.(neden oldugunu bilmiyorum.)bunları ovi storeden veya bu forumdan indirebilirsin.quıck office zaten trialdi.quıck office ve adobe reader yerine bunu:http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...-smart-office-v1-2-7-s60v5-retail-469788.html tavsiye ederim.pdf açıyor,office 2003 belgesi açıyor,oluşturuyor vs... yani kısaca eksikligini aratmaz.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Telefon ilk geldiğinde biraz dolu geliyor.4kB lık ikonlu facebook kısayolunu bulamadım bende malesef :bilmm

SilentOne

SilentOne

Üye
yada telefnu ovi suılt ile tekrar guncelle

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Pekala nokia 5800 in kendi tarayicisini actigimizda gorulen internet sayfalarinin url lerini yani kisayollarini bu ana internet menusune tasimanin bir yolu var midir yani nerede tutlur bu url ler? Hangi klasor icinde?

Tesekkurler...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Pekala nokia 5800 in kendi tarayicisini actigimizda gorulen internet sayfalarinin url lerini yani kisayollarini bu ana internet menusune tasimanin bir yolu var midir yani nerede tutlur bu url ler? Hangi klasor icinde?

Tesekkurler...
maalesef.taşıyamayız.ama facebook gibi ikonlu bir url çıkarsa yükleyebiliriz.yada facebook ikonunun yapısını görürsem belki ben de yapabilirim.:)

O6UZH4N

Üye
en iyisi garantisi varsa nokia care de 2 dakikada format atıp versinler

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
maalesef.taşıyamayız.ama facebook gibi ikonlu bir url çıkarsa yükleyebiliriz.yada facebook ikonunun yapısını görürsem belki ben de yapabilirim.:)

Facebook gibi ikonlu veya ikonsuz url arasinda ne fark var ki?

Peki facebook gibi ikonlu url ise (dikkat program olan facebook dan degil url olandan bahsediyorum) nasil tasiriz internet ana menusune?

Tesekkurler tum yanitlara...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt