Nokia 5800 Yeni Versiyon V 31.0.008 (13 Eylül 2009)

Sponsorlu Bağlantılar

pashaxx14

Üye
olmuo burda sız nası yaptınız

venzhi

venzhi

Üye
teşekkür ederim teli alalı 2ay oluyor. Mesaj yazarken 50.ci karakterden sonra metin yazma yavaşlıyordu tek cözümü versiyon yükleme oldugunu öğrendim ama bi türlü yükseltemiyordum. Suanda versiyon olarak 31.0.101 sürümüne yükseldi senin yönteminle ve o sorun ortadan kaldı.

Paylaşımın için teşekkürler. Ellerine sağlık;)

cornydil

Üye
ya ben nss i yükledim ama telefonu bul dediğimde error veriyo yeni donanım bulmada da diskin yerini yazıyorum açmıyo lütfen yardım edinn :(

slatko

Üye
Saol

caner90

caner90

Üye
v40 war

aliemre34

Üye
NSS arama yaptığında hata veriyor ve telefonu bulmuyor teli pc suite modunda bağladıktan sonra deniyorum olmuyor nerede yanlış yapıyorum? produced code u değiştirmenin başka yolu var mı?

ozgenccoskun

Üye
Niye Bukadar uğraşıyorsunuz ki gidin Yetkili servise Garantisi varsa bedavaya 1 saat içinde attırın şahsen bugün öyle yaptım tertemiz adamlar poşete koydu götürdüler 1 saat sonra geldim aldım Kvk dan,

blackbat

Üye
Nss programını kullanabılmenız ve error almamanız için telefonu pc ye pc suıte ıle bagladıktan sonra aygıt yonetıcısınden telefonunuzla ılgılı tum donanımları kaldırmanız ve sonrasında nss programını calıstırmanız gerek. Aksı halde program telefonunuzu gormeyecektır. Bılgınıze...

asdfghwer

Üye
selam kardeş ben yaklaşık 5 saat bunula uğraştım ve en sonunda güncellemeyi başardım Allah razı olsun bişe dediğim yok ama hiç bir şeyin değiştiğini görmedim yardımcı olmanızı istiyorum

mehmet2144

mehmet2144

Üye
güncellemeleri daha yapmadım ama *#0000# yaptım sürüm wski sürüm ve bi değişiklik yok telefonda ne yapmalıyım navigator sürümü olması için artı yapınca garantiden düşer mi lütfen bi el atın

5755

5755

Üye
:bann: :sopa: :megafon: :aman2: :nono: :yuru :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe :vur:vur:vur:vur:vur :allalla::oke::oke:

bagu04

Üye
[ı]arkadaşlar nokia 5800 için 13 eylül itibariyle yeni bir güncelleme yayınladı...

Gerekli olan product code'lar bunlar[/ı]

[ı]v31
0587676: Euro2-turkey navi
0573741: Euro2 turkey black
0559373: Euro2 turkey blue
0559083: Euro2 turkey red[/ı]

en üstteki navi product kodunu kullanabiliriz..bununla sınırsız nokia maps'a sahip olabiliyormuşuz haberlere göre.

Nemesis service suite programını kurun ,telefonu pc suite modunda bağlayın.programı açıp sağ üst köşedeki büyüteçe tıklayın.daha sonra "phone info" seçeneğine tıklayın..sağ tarafta "product data edit" kısmında alttaki "read"a tıklayın..üstteki "product code" kısmına kullanmak istediğiniz product kodunu yazıp "write"a tıklayın 3-5 saniye bekleyip programdan çıkın...

Daha sonra "<a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/nokiasoftwareupdatersetup_tr.exe">nokia software updater</a>" programını açıp güncellemeyi yapabilirsiniz.kolay gelsin :):oke:

[ımg]http://img199.imageshack.us/img199/2286/48078535.jpg[/ımg]​
paylasım için tşkler...

Üst Alt