Nokia 5800 Yeni Versiyon V 31.0.008 (13 Eylül 2009)

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim bir önceki versiyonda bulunan hatalar düzeltiliyor..son versiyonun en büyük özelliği mesaj sorununun kaldırılmasıdır...

mcseytan

Üye
256 mb bos alan diyor yuklerken ?sorun veriyor.....

ilyas12345

Üye
download atabiilrmsn bna ya :s

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
peki arkadşlar bu işlemi direk Nokia Software Updater programı ile yapsak
diğer programı belirmisiniz o olamdan olurmu bir ben telefonu güncelleme için programı yükledim
ayarları yaptım ve yükle desen yeni yazılımı yüklermi yoksa o diğer program ile lazımmı

ne gibi farklıklar var yeni versiyonda belirtirseniz sevinirim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
peki arkadşlar bu işlemi direk programı ile yapsak
diğer programı belirmisiniz o olamdan olurmu bir ben telefonu güncelleme için programı yükledim
ayarları yaptım ve yükle desen yeni yazılımı yüklermi yoksa o diğer program ile lazımmı

ne gibi farklıklar var yeni versiyonda belirtirseniz sevinirim
Nokia Software Updater ile doğrudan güncelle..

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
<a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr.exe">Nokia Software Updater</a> ile doğrudan güncelle..

tşkurlerr

--------------- Ekleme ---------------

<a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr.exe">Nokia Software Updater</a> ile doğrudan güncelle..

peki hafıza kartındaki ve telefon hafızasındaki bütün bilgileri yedekleri alıcazmı yoksa sadece atığımız programlarının müzikleri ve videoları alsak yeterlimi

tayfunsezgin

tayfunsezgin

Kapalı Hesap

bu videoda değişikleri gösteriyo süperrr

bu videoda update gösteriyo adam 28.xx.xx kullanıyo kod şu galiba *0000# ;)

majorata

Üye
arkadaşlar denedim ve oldu sürüm güncellemesi yenilendi
2 telefonum var birisine navi birisine kırmızı olanı yükledim
denildiği gibi sadece gözle görülen navide tema değişikliğiydi
pek bir değişiklik göremesemde olsun varsın telefon güncel olsun yeter

ozcan1248

Üye
paylaşım için teşekkürler bende şimdi yeniledim versiyonu

karadaglı

Üye
emeginize saygı sevgi hürmet tesekkür

amiriliyaz

Üye
bende 30.0.101, kisacasai felaket, kimse koymasin bu surumu, ben aldigimda ingilizce paket ti, turkce icin servise goturdum, bende nokia maps vardi, oysa aldigimda ovi, oysa ovi felaket calisiyor, bence hic denemeyin, bende ne yapacagimi bilmiyorum

tayfunsezgin

tayfunsezgin

Kapalı Hesap
sürümü çıktı !!!

dony415

Üye
yardımcı olabilirmisiniz bağlantınız kesildi falan dior bende 3 4 defa denedim !telefonun sensörü bozuldu açtıgımda

dony415

Üye
bende güncelleme yaparken bağlantınız koptu diyor yarıda kaldı acaba telefonuma zarar vermis olabilirmi!yardımcı olursanız sevinirim yapamadımm:/

secener

Üye
Arkadaşlar lütfen yardım,
5800 için yazılım güncellemesi yaptım, yeni yazılım sürümü V40.0.005 oldu. Ancak yeni yazılım bazı özellikleri değiştirdi, örneğin 1) büyük QWERTY klavye seçeneği yok oldu, 2) arama geldiğinde ekrana basarak çağrı cevaplama ya da reddetme yapılıyordu o da yok oldu, alttaki yeşil-kırmızı tuşlara basmak gerekiyor.
Bir önceki sürüm V31.0.101'di, ben bu sürüme yani eski sürüme dönmek istiyorum. Nokia teknik servisi aradım bunun mümkün olmadığını söylediler. Bunu firmasal uygulama olarak söylüyor olabilirler. Ve kaybolan özellikler için yapacak birşey yok dediler.
Bir önceki sürümü V31.0.101'i nasıl geri getirebilirim? Acil yardım lütfen.
NOT: Yeni sürümü yüklemeden önce yedek almıştım, onu geri yükledim işe yaramadı.

garfieldd016

garfieldd016

Üye
hakkaten ya bende güncelledim bahsediği olaylar bir bir bendede olmuş hele büyük klavyeye çok üzüldüm çünkü ben sürekli onu kullanıyordum ağlamak istiyorum yaa :( ne biçim güncelleme bu böyle anlamış değilim. Geliştireceklerine geriye gitmişler. Başlarım böyle güncellemeye yaa format atsak eskisine döner mi acaba ?

Bence güncelleme yapmayın tek artısı menü geçişleri biraz daha hızlı onun dışında farklı bişi farkedemedim. Kesinlikle v31 çok daha iyiymiş.....

secener

Üye
garfieldd016 ve aynı şeyi yaşayan arkadaşlar,
Müjde! Tesadüf eseri büyük klavyeyi buldum! :) Alfanümerik klavyedeyken ekranı yan çevirince büyük qwerty klavyeye geçiyor..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
garfieldd016 ve aynı şeyi yaşayan arkadaşlar,
Müjde! Tesadüf eseri büyük klavyeyi buldum! :) Alfanümerik klavyedeyken ekranı yan çevirince büyük qwerty klavyeye geçiyor..
:ehe:ehe gözün aydın biz çoktan bulduk..

figoraul

Üye
Product Kodu ne acba bilen varmı :hmmm

Üst Alt