Nokia 5800 Yeni Versiyon V 31.0.008 (13 Eylül 2009)

Sponsorlu Bağlantılar

0utbreak

Üye
0587676: Euro2-Turkey Navi
0573741: Euro2 Turkey Black
0559373: Euro2 Turkey BLUE
0559083: Euro2 Turkey RED

Arasındaki fakı söyleyecak biri warmı ?????

Bu arada sana katılıyorum "sessiz123" aynen öyle biyandan yapalım derken dier yandan bozuluyor. en iyi sürüm herzaman 1.0 dır.

ea1903ea

Üye
    Konu Sahibi
Navi kodu 5800'ın Sonradan Çıkardığı Navi edition telefonu metalik enkli olan
Blue telefonu Mavi olanlar için
Red telefonu kırmızı olanlar için
Black Telefonu siyah olanlar için Türkiyede yok sanırsam

Navi dışında diğer kodlar arasında bi fark yok ama siz yinede telefonunuza uygun olan kodu yükleyin..Navi koduyla yüklerseniz tema değişiyor..Bide nokia maps'ta değişiklik var sanırım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
navi koduyla sınırsız navigasyon yapılabiliyormuş diye duydum..

yerme

Üye
Güncelleme yapıldığında uygulama ve oyun bulmak sıkıntı yaratıyormuş! Bu doğrumu arkadaşlar?

ea1903ea

Üye
    Konu Sahibi
Hayır herhangi bi sıkıntı olmuyor

yasamali

yasamali

Üye
slm abim deniyorum bir türlü versiyon 31.0.008 bulmuyor ne yapmam gerek
benim su anki versiyon 30.0.011

yasamali

yasamali

Üye
eee ne yapacaz simdi bu sekilde kalmasi iyimi acaba benim cepte GPS i biraz gec buluyor o yüzden deneyecektim daha iyi olur diye duydum dogrumu
birde en son versiyon simdi bende yüklü olanmi yoksa yüklemek istedigimmi acaba

gözlüklücan

Üye
allah bin kere razı olsun kardeşşşş...
senin sayende telefon hem türkçe hemde hızlı....
çooooooookkkkkkkkk teşekkürler....

yasamali

yasamali

Üye
abicim yokmu bu isin bir aciklamasi eski versiyona cevurmenin bir yolu olmali gps si cok gec bulmaya basladi saatlarca beklemek zorunda kalim benim su anki versiyon 30.0.011
yardim et bi nadir arkadas

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim eskiye dönemezsin ben çok uğraştım çzöümü yok ve çok riskli bir sürü telefoncuya sordum yapamayız dediler...yapabiliriz diyenler uçuk fiyatlar söylediler..sen en son sürümü yükle..

murattuzun

murattuzun

Üye
dediklerinizi harfiyen yapıyorum ama olmuyo bu gps ve mesaj gecikmesi canımı çok sıkıyor lütfen yardım edin şuanki sürüm v30.0.011

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye
sağolasın güncelliyorum bakalım menü geçişleri hızlanacak mı

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar,1 ay falan daha bekleyin adam akıllı bi güncelleme çıkacaktır,eminim. bu güncelleme ile deişen bişi yok,sadece cihaz daha hızlı we daha stabil çalışır bi duruma geliyo. geçen gün farkettim bu arada ön kameranın yanındaki sensör bu güncellemeden sonra dewre dışı kalmış sanırım,tel görüşmelerinde ekran otomatik olarak kararmıyo. güncellemeden önce böyle bi sorun yoktu,sanırım bi taraftan düzeltmeye çalışırken diğer taraftan arıza yaratıolar :@

ekran kararmıyor ancak tuşlar deaktif oluyor böylece çarpma gibi olaylarda kapanmıyor

peeterrr

Üye
arkadaşım bi türlü yapamadım error diyor son verdiğin link de yüklenmiyor.bende windows 7 var desteklemiyor diyor.. bi türlü güncelleyemedim bi yardımcı olsanız çok sevinirim..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arkadaşım bi türlü yapamadım error diyor son verdiğin link de yüklenmiyor.bende windows 7 var desteklemiyor diyor.. bi türlü güncelleyemedim bi yardımcı olsanız çok sevinirim..
hangi link?

windshair

Üye
işleme başladı sağolasın :) ancak eski koda dönmemek bi sıkıntıya neden olur mu ??? değiştiğimiz gibi kalsınmı yani ??

bu arada işletim sistemi win7 ve herhangi bir sorun yaşamadım şu aşamaya kadar şu an indiriyor..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
işleme başladı sağolasın :) ancak eski koda dönmemek bi sıkıntıya neden olur mu ??? değiştiğimiz gibi kalsınmı yani ??

bu arada işletim sistemi win7 ve herhangi bir sorun yaşamadım şu aşamaya kadar şu an indiriyor..
kodu değiştirme istersen satarken falan değiştirirsin..navi koduyla kullanmakta bir sakınca yok ben şu an kullanıyorum..windows yi ben de kullanıyorum hiç problem çıkarmadı gerçekten..

drmmr14

Üye
kodu eski haline getirip yazılımı eski haline getirmek mümkün...

Üst Alt