• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 5800 XpressMusic V31.0.008

Sponsorlu Bağlantılar

dooqle

Üye
Arkadaslar meraba . Benım telın versionu "v21.0.025" guncellemem gerekır mı ??

murat55_

murat55_

Üye
evet arkadasım uzerıne 2.yazılım cıktı guncelle telefonun adha kullanıslı olur....

amedeyus

Üye
arkadaslar benim tlf bu guncellemeyi birturlu bulamiyor iki turlude denedim ama yok.suanki version v21 ne yapmam lazim

ultrasulo

Üye
arkadaşım bu güncelleme daha türkiyede yokmu benim telde hala bulamıyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
benim açmış olduğum "5800 ve N97 Club" konusunda nasıl yüklenecek anlatılıyor..normalde 30 versiyonunda gözükmüyor..

ultrasulo

Üye
konu nerede arkadaşım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sitede ararsan bulursun...

fenaerdem1

Üye
asdasd

vsezer_2004

Üye
ellerine sağlık ama indirme adresini göremedim

musti_eto

Üye
xzcvvxdcbbngfnfnfn

crows66

Üye
emegine sağlık inşallah işe yarar

--------------- Ekleme ---------------

emegine sağloık

ferhat2873

Üye
Arkadslar yapan bırı Msn wersin yA Plss:vur

--------------- Ekleme ---------------

Biride bana sms atsın :D nasıl yapıldığını.
1- Şimdi arkadaşlar Nokianın web sitesinden , ı indiriyorsunuz ve bilgisayarınıza kurulumunu yapıyorsunuz.
2- Kurulum bittikten sonra Telefonunuzu Usb Kablo ile bilgisayara bağlayın "PC SUiTE" Modunu seçin.
3- 'ı açın ve yönergeleri izleyin. (Program TÜRKÇE)
Daha sonra telefonunuzu algılayıp , güncel version varmı yokmu kontrol edecek var ise sizden onay alacak 133 mb lık bir güncelleme dosyasını int.'den indirip telefonunuza yükleyecek.
Bu işlem sırasında Şarjınız dolu olsun. Ve bu sırada telefonu USB 'den çıkartmayın.
-Bu KADAR-
arkadasım tmmda yaptımda 133 mb lık bir güncelleme dosyasını nerden bulcaz

Sw33TyBoOY

Sw33TyBoOY

Üye
benimde anlamadğım şey şimdi bende yenia aldım telefonu internete girdim Youtube Facebook İzlesene vs vs sitelerde video izlenmiyor Flash istemekte şimdi buraya bakıyorum bi çok arkadaşlarım farklı farklı şeyler söylemişler V30.0.011 Yazılım Sürümüm şu andaki güncel gereklimi onu anlamadım güncel yapıldığı zaman da demin saydığım sitelerde video izlenenebilicekmi ? Web Tarayıcısı olarakta bilinenleri yükledim ama hata verdi kaldırdım geri

cevap verirseniz sevinirim Şimdiden Teşşkür ederim ....

recep güler

Üye
sağol

ferhat2873

Üye
benmkıde V30.0.011 31 yukluyorum olmuyor guncelenmedı dıyor :sopa:

barsemsi

Üye
teşekkürler

sansafello

Üye
dostum sağolasın ama linki göremiyorum

tanerakin1989

Üye
sagol kardes

sezerbaser

Üye
arkadaşlar son güncellemeyi yaptım ama telefon ingilizce oldu.nasıl türkçe yapabilirim.burada daha öncede bu konu tartışılmış ama anlamadım.ayrıtılı bi şekilde anlatabilecek varmı????

Üst Alt