• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 5800 XpressMusic V31.0.008

Sponsorlu Bağlantılar

ciko433

ciko433

Üye
kardeşim teli yeni aldım nokia siteden qüncelledim wireless ile yeter mi bu bu konunun tam anlatımını lutfen 05459400066 tele mesaj olarak anlatıpda qonderirseniz cok cok sewinirim... lutfen

comba374

Üye
:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

gurhan36

Üye
kardeşim teli yeni aldım nokia siteden qüncelledim wireless ile yeter mi bu bu konunun tam anlatımını lutfen 05459400066 tele mesaj olarak anlatıpda qonderirseniz cok cok sewinirim... lutfen

Hayır yetmez işte 6 mb ile 130 mb birmi sence? senin wireless'dan indirdiğin sadece temel bilgi yamasıdır. Diğer tüm bileşenler kablo bağlantısı ile yapacağın pakettir onu beklemek zorundayız

trSHARK

trSHARK

Üye
Biride bana sms atsın :D nasıl yapıldığını.
1- Şimdi arkadaşlar Nokianın web sitesinden , Nokia Software Updater ı indiriyorsunuz ve bilgisayarınıza kurulumunu yapıyorsunuz.
2- Kurulum bittikten sonra Telefonunuzu Usb Kablo ile bilgisayara bağlayın "PC SUiTE" Modunu seçin.
3- Nokia Software Updater'ı açın ve yönergeleri izleyin. (Program TÜRKÇE)
Daha sonra telefonunuzu algılayıp , güncel version varmı yokmu kontrol edecek var ise sizden onay alacak 133 mb lık bir güncelleme dosyasını int.'den indirip telefonunuza yükleyecek.
Bu işlem sırasında Şarjınız dolu olsun. Ve bu sırada telefonu USB 'den çıkartmayın.
-Bu KADAR-

resmigenc

resmigenc

Üye
ASLINDA ELİMDE 5700 VE 5610-D XPRESMUSİC VAR AMA 5700 ARTIK DOLDURDU EMEKLİLİĞİ GELDİ BENCE YETER BU KADAR HİZMET ETTİĞİ YERİNİ YENİ NESİLLERE BIRAKMASI DAHA DOĞRU OLCAK DİE DÜŞÜNÜYORUM AYRICA ÇOKTA MERAK EDİYORUM ŞU 5800 NASIL BİŞİ:oke:

cankurtaran123

Üye
arkadaşlar bu güncellemeyi yapabilen bir arkadaşımız varsa msn ye ekleyebilirmi beni [email protected] adresim. cok kafamı bozmaya başladı ben hiçbir zaman kabloyla yapamadım hep wireless ile yaptım fakat hiç fark göremedim

denhal2007

Üye
arkadaslar lutfen yardım ben bir türlü güncellemeyi başaramıyorum sürekli eski güncellemeyi gösteriyor ne yapmalıyım?pc suitten güncellemeyi denedim olmadı ovi den denedim yine olmadı sürekli aynı şey diyor eski versiyonumu gösteriyor 21.0 bilmem ne.

eses262626

Üye
yaw cihazınızın yazılımı zaten güncel diyo...(30.0.011)....:allalla: :@ :vur
yardım lütfennn.........

gurhan36

Üye
yaw cihazınızın yazılımı zaten güncel diyo...(30.0.011)....:allalla: :@ :vur
yardım lütfennn.........

Kardeş bende de aynı diyor ben de baya sordum ama doğru düzgün kimse cevap vermedi. Ama sanırım cihazların kodlarıyla bölgeye göre değişiyor. Elalem kuralı 2 gün oldu biz herzaman ki gibi geriden geliyoruz. Artık sanırım nokia Türkiyeyi bekliyeceğiz.

Bosnalı86

Üye
arkadaşlar fota (wireless ile) sorunsuz güncelleme yapabilirsiniz:oke:

seyitonbasi

seyitonbasi

Üye
Wireless ile yapın. Menü - Ayarlar - Telefon - Telefon Yönetimi - Cihaz Güncellemeleri - Secenekler - Güncellemeleri Kontrol Et.

KINIKs

Üye
ilk önce bu nokia phone update programının ingilizcesi yüklüydü bu şekilde ubdate ettim telefonum türkçecen ingilizceye geçti. ve değiştiremiyorum. türkçe updater kurdum tekrar update ettim fakat dutrum yine aynı telefonumu nasıl türkçe yapabilirim ?

murat55_

murat55_

Üye
arkadasım nemesis programı var sıtedede ayrıntılı anlatım var onunla yapabılırsın ama obur guncellemeye kadar ıng oluyor yanlıs bılmıyorsam obur guncellemeyı bekleyeceksın

ea1903ea

Üye
Güncelleme Yapamayanlar Bu konuya Bakın Nokia 5800 Yeni Versiyon v31.0.008

Güncelleme Bulunamadı, Telefonunuz zaten güncel gibi hata alıyorsanız Türkiye'ye ait yeni product code'larıyla sorunsuz Türkçe güncelleme yapabilirsiniz

gurhan36

Üye
Güncelleme Yapamayanlar Bu konuya Bakın Nokia 5800 Yeni Versiyon v31.0.008

Güncelleme Bulunamadı, Telefonunuz zaten güncel gibi hata alıyorsanız Türkiye'ye ait yeni product code'larıyla sorunsuz Türkçe güncelleme yapabilirsiniz

Bilgi için teşekkür kardeş evet arkadaşlar şimdi gelelim güncelleme sonrasında görüşlerime

* İlk olarak menu geçişleri gerçekten hızlanmış. Tabi burada ram olayında ki düzeltmeden kaynaklanıyor du.
* Ekrana eklenen kısa yollar oldukça kullanışlı olmuş
* Benim en merak ettiğim GPS idi. Onuda denedim baya hızlı bir bağlantı gerçekleştiriyor ama tam deneme fırsatım olmadı uydu bulma önceden baya bekliyordum hazır konuma gelmesi 35-40sn falan sürdü. Bu (+) bir durum
* Güç tüketim konusunda yalnızca şunu söyleyebilirim yüklemeye başlamadan pil seviyesi ortalarda idi. Bitttikten sonra 1 kademe çıktığını gördüm buda ilginç bir durum ama tabi tam olarak ayrıntılı kullanımda belli olacak.
* Veri koruma olayı daha stabil olmuş hiç bir data yok olmuyor. Olanlarda açılıyor sorun yok...
* Bende kendi kendine açılıp kapanma hatası oluyordu bazı yerlerde şimdilik denemeleride olmadı yani telefon satılmaktan kurtuldu :-)

şimdilik benden bu kadar daha başka yeni şeyler gözlemleyen arkadaşlar varsa lütfen paylaşsın çünkü yardımı olabilir...

by_loveboy

Üye
tesekkürler deneyelim bakalım

ultrasulo

Üye
arkadaşlar yardımcı olun yahu simdi biz bu nemesisdeki programla yüklersek dili ingilizcemi olucak telefonun birisi acıklasın

ea1903ea

Üye
arkadaşlar yardımcı olun yahu simdi biz bu nemesisdeki programla yüklersek dili ingilizcemi olucak telefonun birisi acıklasın

Türkçe olacak arkadaşım, Orada verilen Product Kodlarından Nemesis programı ile sana uygun olanı girip, Nokia software updater ile güncellemeyi yapacaksın..Yeni versiyon yüklenecek TÜRKÇE olarak :)

ultrasulo

Üye
programı kurdum yalnız bağlantı yaptığımda alta hep error veriyor

Üst Alt