Nokia 523x CFW Nokia 5230 CFW

Sponsorlu Bağlantılar

emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5230 CFW
Arkadaşlar forumda 5230'a cfw atmak için bikaç tane konu vardı onlara baktım ama fazla birşey anlamadım 5230a nasıl cfw atarım hayatımda hiç atmadım ama bu işlerden az da olsa anlarım bana yol gösterebilir misiniz

Son düzenleme:

ugur3535

ugur3535

Üye
JAF KURULUMU VE YAPILIŞI
Ekten Jaf + Nokia Suite Adlı Dosyayı İndirelim...
İlk Önce Nokia Suite Kurup Daha Sonra Jaf I Kuralım...(Nokia Suite Sisteminizde Kuruluysa Kurmanıza Gerek Yoktur...)
Jaf ı Kurduktan Sonra... Program Files/ODEON/JAF/JAF USB Driver Klasörünün İçindekileri System32 İçine Kopyalayalım...
Daha Sonra Program Files/Nokia/Phoenix/Products/RM-356 (Yoksa Bu Klasör Kendimiz Oluşturuyoruz...)Klasörünün İçine İndirdiğimiz Symbian Belle 3x4 Veya 4x4 Menü Düzeni Klasörünün İçindekiler Kopyalayalım...
Şimdide OGM JAF PKEY EMULATOR V.5 Üzerine Sağ Tıklayıp Özellikler Diyoruz... Açılan PenceredeUyumluluk Başlığına Tıklayıp Uyumluluk Modu Kutucuğunu İşaretleyip Windows XP Sp3 Seçip Tamam Diyoruz... [Kullandığım İşletim Sistemi Windows7 Sp1 Dir Aynıysa Onu Seçiyorsunuz]

Daha Sonra OGM JAF PKEY EMULATOR V.5 Çift Tıklayıp GO Diyoruz...

Resimdeki Kutucuklar Aynı olsun.. En Son Olarakda INI Kutucuğunu İşaretleyip RM-356 Seçip Tamam'a Tıklıyoruz Ve Son olarak Flaşh Basıp Kapalı Olan Telefonumuzu USB Kablosuyla Pc Ye Bağlayıp Power TuşunaBir Kez Basıp Bekliyoruz. .

• Beğen
Tepkiler: emreexxl
emreexxl

emreexxl

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim arkadaşım en sonunda biri cevap yazdı..bu dediklerini anladım ama telefonun güncelleme kısmında sürüm RM 588 yazıyo ve sende RM 356 demişsin bir sorun çıkmaz değilmi bu şekilde

Üst Alt