Yardım nokia 515 mail görüntüleme

Sponsorlu Bağlantılar

jordan230

Üye
    Konu Sahibi
nokia 515 mail görüntüleme
Arkadaşlar aranıza katılmış bulunuyorum.Üst seviye hemen tüm cepleri kullandım rom atmaktan , prğram kurmaktan yoruldum ve bunun gold rengini aldım.
Tek bir sıkıntım var gelen mailerimi tam görüntülemiyorum , mesela bir sitenin reklamı geliyor sacma sapan kodlar cıkıyor.
Mailerimi tam nasıl okurun ve görüntülerim.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
*#7370#
Yada 7380
Kodları ile hard reset at yine dene bu arada elindeki cihaz nokia da çok güzel cihazlardan biri ve dual modeli bulsam hemen alma imkanım varsa alırım

jordan230

Üye
    Konu Sahibi
Cevabınız için teş. Ama ben format atmak istemiyorum benim derdim şu:
Örneğin sahibinden , hızlıal , hepsiburada gibi sitelerden gelen mailerimi actğımda düzgün bir şekilde görüntülenemiyor . yazıların bir kısmı cıkıyor fakat yüklenen örneğin reklam resimleri gözükmüyor onun yerine sayısal kodlar çıkıyor

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ha şimdi anladım . Sen java cihaz kullanıyor sun ve mail uygulaması yada tarayıcı html5 ve flash desteği tam olarak görev yapmaz böylece bu konuda java cihazlar geri kalıyor . Bu işi 2000 yıllarda Symbian cihazlar bile daha iyi yapardı .

jordan230

Üye
    Konu Sahibi
çözümü var mı bunun

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Java flash desteği olan bir tarayıcı bulursan olur ama ne kadar verim olur bilinmez . Yada mail için getjar.com dan program var mı bak yandex mail nokia mail google mail hepsini dene

jordan230

Üye
    Konu Sahibi
cevabınız için teşekkürler umarım bu mail işini çözerim başka da derdim yok

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan böyle işler için akıllı cihazlar şart . Java hep insanı yarı yolda bırakır .

jordan230

Üye
    Konu Sahibi
hallettim kendi tarayıcıdından outlock servisi varmış oradan rahatca giriyorum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hayırlı olsun

Üst Alt