Yardım nokia 500 hakkında yardım edermisniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

iskembilkagıdı

Üye
    Konu Sahibi
nokia 500 hakkında yardım edermisniz ?
merhabalar. ben samsung s4 mini kullanıcısıyım aveanın şebekesinin az çekmesinden dolayı telefonda ayarlar-diğer ağlar-mobil ağlarşebeke moduna gelip sadece gsm işaretlediğimde şebeke düzeliyor yani daha çok çekiyor.

elimde birde nokia 500 var ama aveanın şebeke sorunun samsung telefonumdan duzeltiğim gibi düzeltmek istiyorum samsung da ayarlar-diğer ağlar-mobil ağlarşebeke moduna gelip sadece gsm yaptıgımda telefon sebekesı gayet iyi çekti ama nokia 500 de nasıl yapılır bilmiyorum telefon suan yanımda degıl iki güne tekrar elime geçicek amaama bu gün arkadaşın nokica c5 inde kurcaladım böyle bir sekme buldum AYARLAR-BAĞLANTI-ŞEBEKE-ŞEBEKE MODU-GSM acaba nokıa 500 ünde menüsüyle aynımıdır c5 in menüsü yada nokia 500 sahibi olan yardım edebilirmi ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ayni olmasi lazim

• Beğen
Tepkiler: iskembilkagıdı
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
bu gün arkadaşın nokica c5 inde kurcaladım böyle bir sekme buldum AYARLAR-BAĞLANTI-ŞEBEKE-ŞEBEKE MODU-GSM acaba nokıa 500 ünde menüsüyle aynımıdır c5 in menüsü yada nokia 500 sahibi olan yardım edebilirmi ?
Tam bu kısımda dediğin gibi kardeşim bi farklılık yok. Ordan yapıyorsun yine. Ama GSM değil de çift mod olarak kullanmanı tavsiye ederim eğer interneti fazla kullanacaksan. Çünkü GSM yaparsan3G ye geçmiyor EDGE ile bağlantı yapıyor. 3G yaparsan full 3G takılıyor şarjı fazla yiyor ve 3g olmayan baz istanyonu yakınlarda şebeke çekmeme gibi sorun yapıyor. En iyisi kardeşim Çift mod olarak ayarlaman.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Üstten Aşağiya Kaydır Aveaya Tıkla En Üstteki Şeçeneğe Tıkla Çift Mod Yap Çık Sonra 3G Çekerse Şayet Orada O Bağlanacaktır.

• Beğen

iskembilkagıdı

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim sağolun bu akşam deneyeceğim duruma göre tekrar mesaj atıcam çok sağolun ...

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:rica:

Üst Alt