Nokia 3120 Özellikler+ Programlar+ oyunlar+ Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

tutkun1

Üye
oyunların linki ölmüş haberin olsun kardeş

malkocoglu55

Üye
ya arkadaşlar bende hata veriyo inkler biri msnden atabilirmi lütfen [email protected] çok acil lütfen

55ado55

Üye
TŞK

fero44

Üye
abi link ölü hepsi

redLine~

redLine~

Üye
    Konu Sahibi
Arkaşlar 1lk Link Sağlam Ama Diğerleri Kırık Linkler Alıntı Ve Benim Pc'de Bu Oyunlar Olmadığından Bişe Yapamam Ama O İsimleri Olan Oyunların Linki Sağlam ! Sizde Rapid Yoğun Olduğundan Hata Veriyor Olabilir Bende Piremium Var Baktım !

fero44

Üye
abi linkler ölü

weldox1234

Üye
ßeßesi Kırık Link Oğlu:@

BORA_34

Üye
tsk

ata59

Üye
tessekurler

manfame

Üye
teşekkürler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
harika bilgilendirme teşekkürler ;)

ussaygrees

ussaygrees

Üye
Arkadaş grafiker kopyacısı amatör hat maxicep bildigim kadarıyla senin yaptıgın düzenleme superonlıan da 38 tl gibi masrafı var ben olsam bana ait olmayan cihaz işleminde hazzıratör sıfatınla kendini kandırmışın

furkan1051

Üye
emeğine sağlık

gunrey

Üye
Arkadaşlar acil Antivirüs lazım, yardım lütfen.Aramadığım yer, bakmadığım konu kalmadı.

Sorunum telefonun kamerasını açınca "beklemede" uyarısı geliyor ve kamera işaretine çarpı geliyor.

Nokia suitle birlikte güncellemesini yükledim, programını güncelledikten sonra kamera çalıştı ama yarım saat kadar sonra tekrardan çalışmaz oldu.zannedersem virüs.

Lütfen acil yardım...

askerali22

Üye
kolay gelsin tema varmı ?

baho223

Üye
walla helal olsun cok saolun

bu35rock

Üye
telefon çok kaliteli ve çok güzelde bi internetten girilen navigation programı bulamadım bi Türlü bulsam kontörle girecemde kıytırık 6600 a yüklemiştim zamanında :)

skywolker1

Üye
sagol genc cok guzelll

b-13

b-13

Üye
arkadaslar belki tekrar bu konu açılmıştır ama .. şimdi bnim hattım turkcell ama 6303 den msn ye qiremiorm.. kullanabileceğim qüzel bi msn pogramı varmı..?

letterkan35

letterkan35

Üye
linkler ölü kardeş bi el atsan şimdiden teşekkürler

Üst Alt