Nod32 Mobile Antivirus [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nod32 Mobile Antivirus [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Weaster-Turk, LNCSTR, hotbord_34 ve 85 diğerleri

polo291

polo291

Üye
tşk:)

hsynzkn

Üye
nod 32 deil bu saçma bişi çıkıo yanında bide mp3 player çıkıo dikkat edelim direk adını yazın yada nod 32 deeil teşelkkürler yinede paylaşımın için

urlaltay

urlaltay

Üye
nod 32 deil bu saçma bişi çıkıo yanında bide mp3 player çıkıo dikkat edelim direk adını yazın yada nod 32 deeil teşelkkürler yinede paylaşımın için

arkadaşa katılıyorum gayet gereksiz bi mp3 player ile beraber yükleniyor yükledim direk sildim gereksiz! yüklenilen program isimleri doğru yazılırsa insanlar da yanılgıya düşmez! :nono:yine de emek harcamış arkadaş teşekkürler.:deal:

muhammett_55

Üye
bu nasıl indiriliyo ayrıc bu program nod 32 deilmi

ince_memed

Üye
emegine saglık

qoqsalus

qoqsalus

Üye
arkadaşım...nod32 adı altında yayımladığın programı nod32 ile alakası yok ve trojan içeriyor...paylaşımlara dikkat edelim lütfen..

mixcix

Üye
co admin bunu yaparsa üye ne yapmasin demi

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Java bir antivirüs mü? ilginç:bilmm

oguziverson

oguziverson

Üye
gzl paylasım ty..

tazga

Üye
bu nasıl nod32 kardeşim göz var nizam var yılların antivirüsü diye dandirik programı kaktırıon millete . . .

muharrems

muharrems

Üye
emeğine sağlik

jackal89

jackal89

Üye
Program nod32 olmadığı gibi zaten nod32'nin Symbian işletim sistemleri için versiyonu yoktur.

macman

macman

Üye
java anti virüs deniyelim nasılmış

ufukcolak

Üye
Cok saol kankr

mterzy

mterzy

Üye
Madem konu feyk ... Neden sılınmez burda bırakılır. !!!!!!!!!

slim_shadyfb

slim_shadyfb

Üye
çook saolun ellerinize sağlık harika bi antivus programı

_ARDA_

_ARDA_

Üye
eywallah arkadaşım:oke:

bran1907

Üye
arkadaslar telefondan ınternet aracılıgı ile ındırdıım bır uygulamayı nasıl sılebılırım bılgısı olan varsa lutfen yazsın bu arada telefon 5800

--------------- Ekleme ---------------

burdaki nod 32 yi yükledim mesela ama silemiyorum nasıl yapabilirim

--------------- Ekleme ---------------

[email protected] buraya yazarsanız çok makbule gecer arkadaslar sımdıden tesekkurler