niye hort

Sponsorlu Bağlantılar

zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
niye hort
hort bir yaşam biçimi kitleleri kendine hayran bırakan bir yazı nostaljik bir dokunuş şimdi anladınızmı niye hort hadi beyler hadi bayanlar hep birlikte hort

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve Baydırman

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Anladım ama ne alaka? :zong:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
hort bir yaşam biçimi kitleleri kendine hayran bırakan bir yazı nostaljik bir dokunuş şimdi anladınızmı niye hort hadi beyler hadi bayanlar hep birlikte hort
Yok yine bişey anlamadım :hmmm
Tamam hortlatın ama bir amaç olsun, sırf hort demeyin...
Faydalı birşeyler yazın, boşuna hortçuluk yapmayın.
Adamın biri faideli bir konu açıyor siz bir anda on konuyu birden hortlatınca okunmadan kaybolup gidiyor.
Hortçular için ayrı bir bölüm açılsa iyi olur. Eski konularla yeni konular karışmamış olur...

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
Adamın biri faideli bir konu açıyor siz bir anda on konuyu birden hortlatınca okunmadan kaybolup gidiyor.
Hortçular için ayrı bir bölüm açılsa iyi olur. Eski konularla yeni konular karışmamış olur...
Hortu gereksizlerde yapıyoruz ve gerekli olduğunu düşünüyorsanız konunuzu gereksizlere açmazsınız gereksizlerde hort serbest konuların falan da kaybolduğu yok gereksizlerdeki mesajlar ve konular ana görünümden kaldırıldı

• Beğen
Tepkiler: zombaka
PALA.

PALA.

Üye
Hortu gereksizlerde yapıyoruz ve gerekli olduğunu düşünüyorsanız konunuzu gereksizlere açmazsınız gereksizlerde hort serbest konuların falan da kaybolduğu yok gereksizlerdeki mesajlar ve konular ana görünümden kaldırıldı
Tamam muhtar emmi kızma, zaten benim ayda yılda bir konu açtığım yok :anlas:

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Faideli konuyuda konuyu açan kişi hortlatsın :zong:

PALA.

PALA.

Üye
Faideli konuyuda konuyu açan kişi hortlatsın :zong:
Kendi adıma konuşmuyorum, pek konu açan biride değilim, hort yerine farklı birşeyler yazın demek istiyorum.
Faideli birşey yazdılar sanarak konuya bakıyorum, hort yazıyor :bilmm

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Kendi adıma konuşmuyorum, pek konu açan biride değilim, hort yerine farklı birşeyler yazın demek istiyorum.
Faideli birşey yazdılar sanarak konuya bakıyorum, hort yazıyor :bilmm
Gereksizliğin zirvesindeler işte :ehe kim ki acaba onlar sopa:

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
faideli yazalım bu konu burda devam etsin çünkü bu yazı için çok düşündüm emeğe saygı lütfen

• Beğen
Tepkiler: PALA., Baydırman ve Gulu Gulu
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
o ımg de ne var çoj merak ettim

• Beğen

Üst Alt