Niye böyleyim bilmiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

eren44123

eren44123

Üye
    Konu Sahibi
Niye böyleyim bilmiyorum.
Ben 16 yaşındayım.İzlediğim şeylerin etkisinde kalıp filmdeki insanların hayatını araştıran biriyim.Ders çalışırım.Hayatım boyunca zevk aldığım bir şey olmadı.Şu an kendimi ilerde herhangi bir yere varamamaktan ve insanların gözünde görünmez bir kişi olmaktan korkuyorum. Dün bir dizi izledim ve 2 sezonunu bitirdim.Sonra bütün duygularım çöktü ve hayattan zevk almamaya başladım.Tabi ki kötü düşüncelerim yok ama şu ana kadar hayatı boşa yaşadığımı hisseder gibiyim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Basit sade ve son derece etkili bir çözüm mevcut; psikolojik destek alın.

• Beğen
Tepkiler: eren44123
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bazı İnsanları Bu Tarz Filmler Diziler Etkileme Örneğin Ben Zerre Umrumda Olmaz. :) Kendini Bu Kadar Piskolojik Olarak Çöktürmene İzin Vermesin Hayat veya 3 5 Dizi.Çık Dişari Biraz Doğaya Karış Hayatta Zevk Alınacak O Kadar Şey Var Ki.Biz Doğayı Hayatı Yaşamayı bilmediğimiz İçin Kendimizi Hapis Hayatına Çeviriyoruz.
Şu Adamın Videolarını Bir İzle Nasıl Yaşanırmış Az Buçuk Kafana Yerleşir.Bizi Stres Sıkıntıya Sokan Şeyler Aslında Bulunduğumuz Evdeki veya Etrafımızdaki Elektronik Cihazlar.Sinirden Hastalığa Kadar Bir Çok Seyin Sebebidir.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: eren44123
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Eğer gerçekten 16 yaşında iseniz, Daha yolun başındasınız demektir. Daha yaşayıp göreceğiniz çok şey var. Şimdiden hayattan sıkılırsanız ileride daha çok sorun yaşayabilirsiniz.

Kendinize bir hobi bulun. Örneğin; kitap okuyun. Yemek yapmayı öğrenin. Derslerinize daha çok çalışın. Yabancı dilinizi geliştirin. Sürekli Telefon, Bilgisayar, TV gibi Cihazlar ile haşır neşir olmayın. Uyku düzenine dikkat edin. Eğer Aileniz size destek çıkmıyor ise, Psikolojik destek alabilirsiniz. Sürekli geleceğinizi düşünün. İleride okuldan Mezun olunca bir işe girin. Kendi hayatınızı Evinizi kurun. Böylesi sizin için çok iyi olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve eren44123
eren44123

eren44123

Üye
    Konu Sahibi
Önerileriniz için çok teşekkür ederim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Küçük Emrah filmi mi izledin ? Acılar dertler insanı olgunlaştırır bildiğim kadarıyla lakin sen mevzuları fazla içselleştiriyorsun gibime geliyor.

• Kahkaha
  • Beğenmedim
Tepkiler: eren44123 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Dizi ve filim sektörü malesef insanların duygularıyla çok fena oynuyor. En basitinden şu fox da çıkan mucize doktor isimli dizide koronayı kaptığı gibi 5 dk da gencecik adam öldü halbuki, 15 gün sonra belirti veren ve gençlerde ölüm riski az... Sanarsın ki herkesi kurtarıyorlar. Yada aşk içerikli dizilerde sanarsın ki delikanlılık kalmış :)

Senin konuya gelirsek, insanlar 15-16 yaşlarında artık soyut dönemden çıkar, artık gerçeklerle, gerçek hayatı tanımaya başlar, sabırlı ve sakin olmanızı tavsiye ederim...

Özellikle ülkemizde ve dünyadaki virüs vakası bile çoğu insanı içten içe tedirgin etti malesef.

• Beğen
Tepkiler: eren44123 ve MAERKEK

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
ergenlikten olabilir. şu anda hepsi geçmiştir.