Nirvana X400 bu özelliklerle alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

murmur98

murmur98

Üye
    Konu Sahibi
Nirvana X400 bu özelliklerle alınır mı?
Selam beyler genellikle kodlamayla uğraşan biriyim çok kasan oyunlarda ya da kasan programlarda gözüm yok. Şöyle kendi işimi görebileceğim mobilize çalışmaya uygun beni mahçup etmeyecek bi pc arayışındayım. nirvana x400 ü düşünüyorum. casperın sitesinden konfigüre ederek alıcam sanırım. fakat daha önce hiç kendim konfigüre ederek bilgisayar almadım o nedenle akıl almak istedim sizden.

bu arada freedos almayı düşünüyorum windowsa para vermeden diğer donanımları yukarı çekmek istedim.

ALmayı düşündüğüm Nirvana X400 özellikleri:

"X400.1051-BQ00X-S-F
10. Nesil Intel® Core™ i7 10510U
FreeDOS
Intel® UHD Graphics 620
16GB DDR4
1TB NVME SSD
14" FHD IPS LED Ekran
Metalik Siyah
324.9 x 219.5 x 18.95 mm
Office, yalnızca Windows lisanslı ürünlerle satın alınabilir."

Sizce bu özelliklerde Nirvana x400işimi görür mü ne dersiniz?

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: emin2le, PinballWizard, belgeadam ve 1 kişi daha

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Fazlasıyla işini görecektir. Oyun oynamak istersen orada şunu sorarım harici ekran kartı var mı ? Varsa ne ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dahili Ekran Kartı Sıkıntı Bence.Tamam Piyasa Uçtu Gitti Ama Yinede İleriye Dönük Değil Maalesef.Zaten İşlemciye Entegre Edildiği İçin Gpu Yüke Binince İşlemci Alıyor Bşaını Gidiyor.

murmur98

murmur98

Üye
    Konu Sahibi
Fazlasıyla işini görecektir. Oyun oynamak istersen orada şunu sorarım harici ekran kartı var mı ? Varsa ne ?
Eyvallah hocam ekran kartı olarak Intel® UHD620 var. oynarsam bi arada counter falan oynarım ki yukarıdada söylediğim gibi çok kasan programlar ve oyunlar kullanmıycam
Mesaj birleştirildi:

Dahili Ekran Kartı Sıkıntı Bence.Tamam Piyasa Uçtu Gitti Ama Yinede İleriye Dönük Değil Maalesef.Zaten İşlemciye Entegre Edildiği İçin Gpu Yüke Binince İşlemci Alıyor Bşaını Gidiyor.
görüşlerin için sağ ol hocam fiyatperformans cihazı arayışındayız. ekrankartıda işmizi şimdilik görecekgibi duruyo zaten bu fiyata uzun vadeli bilgisayar hayal :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Eyvallah hocam ekran kartı olarak Intel® UHD620 var. oynarsam bi arada counter falan oynarım ki yukarıdada söylediğim gibi çok kasan programlar ve oyunlar kullanmıycam
Mesaj birleştirildi:

görüşlerin için sağ ol hocam fiyatperformans cihazı arayışındayız. ekrankartıda işmizi şimdilik görecekgibi duruyo zaten bu fiyata uzun vadeli bilgisayar hayal :)

Dirt 3 falan oynarsın hocam. Crysis 1-2

erkenbeliz

erkenbeliz

Üye
Selam beyler genellikle kodlamayla uğraşan biriyim çok kasan oyunlarda ya da kasan programlarda gözüm yok. Şöyle kendi işimi görebileceğim mobilize çalışmaya uygun beni mahçup etmeyecek bi pc arayışındayım. nirvana x400 ü düşünüyorum. casperın sitesinden konfigüre ederek alıcam sanırım. fakat daha önce hiç kendim konfigüre ederek bilgisayar almadım o nedenle akıl almak istedim sizden.

bu arada freedos almayı düşünüyorum windowsa para vermeden diğer donanımları yukarı çekmek istedim.

"X400.1051-BQ00X-S-F
FreeDOS
Intel® UHD Graphics 620
16GB DDR4
1TB NVME SSD
14" FHD IPS LED Ekran
Metalik Siyah
324.9 x 219.5 x 18.95 mm

Son nesil işlemci olması güzel hocam grafikişlemcilik de çok işin olmayacaksa uhd graphics idare eder seni

• Beğen
Tepkiler: belgeadam ve MAERKEK
belgeadam

belgeadam

Üye

"X400.1051-BQ00X-S-F
FreeDOS
Intel® UHD Graphics 620
16GB DDR4
1TB NVME SSD
14" FHD IPS LED Ekran
Metalik Siyah
324.9 x 219.5 x 18.95 mm

eğer oyun falan çok oynamak istesen belki uymayabilir diycektim ama beklentileri çok yüksek tutmadığın için casper nirvana x400 de işini görür diye düşünüyorum dostum

• Beğen
Tepkiler: purupak
PinballWizard

PinballWizard

Üye
ben çok menteşe kıran bi insan olduğumdan 180derece açılan ekranı olması hoşuma gitti :pc:

• Beğen
Tepkiler: emin2le
muratbahtiyar

muratbahtiyar

Üye
valla ısınmıyormuş diye duydum. ben de alacağım muhtemelen bu laptopu. bakalım umarım yazılan kadar iyidir

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
alınır.

Üst Alt