Nimbuzz v3.0 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nimbuzz v3.0 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Türkçe]

Nimbuzz Mobil ile ücretsiz arama, sohbet, mesaj ve dosya gönderebilirsiniz. Skype, MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk ve daha fazla topluluktan arkadaşlarınızı birleştirir. Bir giriş, bir kişi listesi, tüm hesaplar
Kim çevrimiçi ve nerede gör, arama/grup araması, çevrimdışı mesajlaşma, fotoğraf/müzik/video gönder, sesli mesaj gönder
Tasarruf Yapın: Dakikaları saymak yerine Nimbuzz ile arkadaşlarınızı uluslararası ücretsiz tarife ile arayın. Aynı zamanda sabit telefonlardaki arkadaşlarınızı ve cep numaralarını VOIP hesabınızı kullanarak arayın.
Ardaşalrınızın Yerini Bulun: Harita üzerinde kendi yerinizi arkadaşlarınızla paylaşın ve onların yerini görün. Yüz yüze görüşmeler ayarlamak için ideal.
Sesinizi Duyurun: Arkadaşlarınız çevrimdışı ise onlara bir "Buzz" gönderin ve ulaşmaya çalıştığnızı bildirin.Bu işlem arkadaşınızın cebinde Nimbuzz'u çalıştırır.
Bağlantılarınızı Asla Kaybetmeyin: Bağlantılarınızı saklamak ve yedeklemek için Adres Defterini kullanın.
Nimbuzz Mobil'i indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Hiçbir şey için fatura ya da masraf çıkarmıyoruz. Nimbuzz cep telefonunuzun internet sağlayıcısını kullanır ve bu sağlayıcı size fatura gönderebilir.eğer bir WiFi bağlantısı kullanmıyorsanız sınırsız internet servisi kullanmanızı öneririz. Arama türünüze bağlı olarakta servis sağlayıcınız size fatura gönderebilir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asyali_09, ridvan_polat, suedaylmz ve 6 diğerleri

ungood20

ungood20

Üye
emeğinize sağlık

erkara_64

emeğine sağlık kardeşim..

Ekremdin

Ekremdin

Üye
benim bildiğim bu program kontör yiyo dikkat edin

--------------- Ekleme ---------------

bunu önceden kullanıyodum benim bildiğim bu program kontör yiyo dikkat edin

--------------- Ekleme ---------------

bunu önceden kullanıyodum benim bildiğim bu program kontör yiyo dikkat edin

buraq85

buraq85

Üye
emeğine sağlık ama face ya bağlamamıorm..

barann79

Üye
güzel program. hem msn hemde face sohbetlerini tek bir yerde topluyor. wlan ile bağlanmasıda ayrı güzellik

TheGuardian

Üye
Windowslive n8 için umarım yakın zamanda uyumlu hale getirilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt