Nimbuzz - Ücretsiz Mesaj ve Dosya Gönderme, Arama, Sohbet!

Sponsorlu Bağlantılar

eldevarhuzun_15

Üye
sağolasın emeğine sağılık

birol52

Üye
n 70 te kurulmuyo dosya bozuk diyor...

cyberboogey

cyberboogey

Üye
önceliklemeğine sağlık arkadaşım anlayamadığım bişi var internet telefonu olarak kullanımda wi-fi den mesela yinede kontor düşüyormu??

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
finike_ru

finike_ru

Üye
Telefon internetiyle nizbuzz sitesine gir.Otomatikmen senin tele uygun nizbuzz uygulamasi seçiliyor.Yükle dersin olur biter.Ama .Opera google.İle gir.

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Telefon internetiyle nizbuzz sitesine gir.Otomatikmen senin tele uygun nizbuzz uygulamasi seçiliyor.Yükle dersin olur biter.Ama .Opera google.İle gir.
Demek istediğiniz şu galiba; "Cep telefonunun kendi web tarayıcısı ile Nimbuzz'un sitesine gir.O zaman site otomatikmen senin telefon marka ve modeline uygun olan Nimbuzz'u seçer.."
Açıklamanız için teşekkürler...

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Güzel Bir Chat Programı Ama Telefonu Çok Kasıyor Benden Söylemesi...:oke:

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Crixus07

Crixus07

Üye
saol kardesım ama pek ucretsız oldugunu sanmıyorum

dj_dragonaga

Üye
usta bunun ücretlendirme nasıl oluyo

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
usta bunun ücretlendirme nasıl oluyo
Kullandığın operatöre göre değişir!
Nimbuzz ücretsiz yani!
internet bağlantısı için operatöre ödeme yapıyorsun sadece diğer internet bağlantısı kullanan uygulamalarda olduğu gibi...

davidaga

Üye
saolsın biradetü

dr_cihan

Üye
Arkadaşlar bu programla samsung star wifi ile skype call yapabiliyor muyum bilgisi olan var mı?

görkis

Üye
öncelikler teşekkür ederim programı indirdim fakat skypi açamadım yardımcı olurmusunuz.

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
öncelikler teşekkür ederim programı indirdim fakat skypi açamadım yardımcı olurmusunuz.
Ayarlardan Topluluklara giderek Skype'ye tıklayınız.Yapmanız gereken sadece kullanıcı adınızı ve parolanızı yazmak.
Skype kullanmadığım için bu konuda soyleyebilecegim fazla bir şey yok.

--------------- Ekleme ---------------

Nimbuzz Communicator (Widgets) Önizlemesi Eklendi! :oke:

emre1607

emre1607

Üye
tamamen ücretsiz mi arkdşlar ???

Üst Alt