Nihayet najanaja ve @@DiAbLo@@ buluşması gerçekleşti :)

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
yahu başkalarının konusunda niye beni anıyon ben geldim mi muhabbet oluyo biliyon uzuyoda uzuyo heryerde adımı anma :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
tamamda benim muhabbetim çok oluyo bana bi laf atıldımı muhabbet iyice uzuyo :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
e haftasonu dedik artık yada yarın akşamda uyar bana :) Nextman sigarayı yasakladı eğer bırakmazsan forumdan uzaklaştıracakmış seni :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Abi 11 senedir içiyorum bırak deyince bırakılmaz ki ama önermiyorum kimseye :D
e haftasonu dedik artık yada yarın akşamda uyar bana :) Nextman sigarayı yasakladı eğer bırakmazsan forumdan uzaklaştıracakmış seni :D
Yarın akşamı ayarlamaya çalışcam bakalım artık haber veririm ben sana abi. Bu arada yeşilaycı olmaya kadar verdim. D: Yeter ki uzaklaştırmasın bu güzel forumdan :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Nextman
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
neyse ben yorgunum benden bu kadar artık kaçarım herkese iyi geceler.
ben o eklemeyi görmemişim ya bana bildirim gelmedi bugün sordum da uğur a ekledim fotoyu dedi anca görüyom :) @Nextman tek bişey diyecem bak durum 4-1 önde mümkünatı varmı buradan oyun almamın adam hala tırsıyo görecen burdan alırım oyunu diye bu kadar korkutmuşum yahu :D son oyunuda mrs yaptı 6-1 yendi benim için önemli değil ben onada dedim zaten, ben otururken yenileceğimi bilerek başlıyorum oyuna o yüzden yenilsemde hiç farketmiyo benim için artı bu denli korkutabilmem ve onu zorlamam bile beni gayet mutlu ediyo :D
ve Uğur kardeşim şöyle bi söz söylemişsin.
Ne kadar kaçarsan kaç sonun hep aynı olacaktır.
bugünkü sonucu hatırlıyosun dimi, nasıl 5-2 yenildiğini :D bende şöyle bi söz söliyim
Yenilen Pehlivan Güreşe Doymazmış.....

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@ ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Keyifli dakikalar geçmiştir zaten ne mutlu size :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Hangisi diablo

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
neyse ben yorgunum benden bu kadar artık kaçarım herkese iyi geceler.
ben o eklemeyi görmemişim ya bana bildirim gelmedi bugün sordum da uğur a ekledim fotoyu dedi anca görüyom :) @Nextman tek bişey diyecem bak durum 4-1 önde mümkünatı varmı buradan oyun almamın adam hala tırsıyo görecen burdan alırım oyunu diye bu kadar korkutmuşum yahu :D son oyunuda mrs yaptı 6-1 yendi benim için önemli değil ben onada dedim zaten, ben otururken yenileceğimi bilerek başlıyorum oyuna o yüzden yenilsemde hiç farketmiyo benim için artı bu denli korkutabilmem ve onu zorlamam bile beni gayet mutlu ediyo :D
ve Uğur kardeşim şöyle bi söz söylemişsin.
Ne kadar kaçarsan kaç sonun hep aynı olacaktır.
bugünkü sonucu hatırlıyosun dimi, nasıl 5-2 yenildiğini :D bende şöyle bi söz söliyim
Yenilen Pehlivan Güreşe Doymazmış.....

Ya abi bırak bu ayakları ya :D yenecem seni hiç boşuna uğraşma 2-1 öndesin 2-2 olacak en kısa zamanda :D
@najanaja ile biraraya gelip de keyifli dk lar olmaması mümkün mü ya :D
En son fotodaki kardeşim :D Sakallı olan :D
Abi bu arada bunu da ana mesaja ekleyelim dağınık olmasın fotolar bir olsun :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Nextman
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
arkadaşı bilmem de benim için gayet keyifliydi :D

boşversene parmağıyla taşı oynıca yeri hesaplayan adama 2 kere yenildin ben olsam senin yerine utancımdan yerin dibindeydim şuan :D
Abi öyle deme ama sendeki balı japon arıları bile yapamıyor :D 5 kavanoz bal sende 99 lira değil beleş :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ne balı yahu bal işi sakat Tv'lerde görüyoruz :d: :D:zuhaha:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ne balı yahu bal işi sakat Tv'lerde görüyoruz :d: :D:zuhaha:
Vallaha bilmiyorum @najanaja abim nasıl bir üretici ise :D Ama abi gerçekten öyle böyle bal yok adamda bak kendisi de kabul ediyor :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bakanlık basmadan burayı bal mevzusunu kapatalım özelden sipariş veririz :D

Üst Alt