Nihayet najanaja ve @@DiAbLo@@ buluşması gerçekleşti :)

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Nihayet najanaja ve @@DiAbLo@@ buluşması gerçekleşti :)
kaç gündür bi araya gelemedik en sonunda buluşabildik :) oturduk bol bol sohbet ettik saatin nasıl geçtiğini anlamamışız bile 5 saatlik güzel bi sohbet oldu :) maxicep ailesi diye boşuna demiyoruz burada birçok kardeş ve dost edindik ...TEŞEKKÜRLER MAXİCEP... Bunlarda ıspatımız @Nextman :D

Arkadaş illa tavla dedi ben ustayım alırım anahtarını dedi bende benimle oynamak sabır ister kolay yem değilimdir dedim :) ilk 2 oyunu aldı bi havalara girdi sonrası ise....

bu oyun mars siyahlar benim :)

buda sonuç arkadaşa efkar bastı :D

neyse ben yorgunum benden bu kadar artık kaçarım herkese iyi geceler.
Eyvallah abim yarın ararım ben seni hayırlı geceler allaha emanet ol
Evet arkadaşlar bugün de planladığımız buluşmanın ikinci bölümü gerçekleşti :D Aramızda iki plan eksik kalmıştı birincisi film-oyun alış verişi ikincisi de tavla turnuvasının ikincisi yani rövanşı :D @Nextman
Bu resimde @najanaja son zarla marsdan kurtuluyor :D

Ne kadar kaçarsan kaç sonun hep aynı olacaktır :D
DURUM 6-1 Olarak bitmiştir :D

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: najanaja, Bahadir_fb, B.A.R.O.N ve 8 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hele şükür güzel güzel buluşma olmuş :oke:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, @@DiAbLo@@ ve najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Hele şükür güzel güzel buluşma olmuş :oke:
aynen hele şükür dedirtecek kadar uzattık dimi :D nihayete ulaştık ne demişler geç olsun güç olmasın :D herşey için teşekkürler cidden face de hiç aktif değilim sende biliyon sadece foto video paylaşır çıkarım sohbet bişey yok ama bu maxicep'e girdimm mi çıkamıyom :D burda çevre daha geniş :) face demişken alcan olsun sen benim videoyu izlemedin mi şiir yazmıştım videoyu paylaşınca bi bak nasıl olmuş demiştim sana ama görmedin : ?

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@ ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
aynen hele şükür dedirtecek kadar uzattık dimi :D nihayete ulaştık ne demişler geç olsun güç olmasın :D herşey için teşekkürler cidden face de hiç aktif değilim sende biliyon sadece foto video paylaşır çıkarım sohbet bişey yok ama bu maxicep'e girdimm mi çıkamıyom :D burda çevre daha geniş :) face demişken alcan olsun sen benim videoyu izlemedin mi şiir yazmıştım videoyu paylaşınca bi bak nasıl olmuş demiştim sana ama görmedin : ?
Benimde bu aralar girdiğim yok kusura bakma ilk işim izlemek olacak şimdiden saygılarımla
Ama emin ol güzel olduğuna şüphem yok :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
kaç gündür bi araya gelemedik en sonunda buluşabildik :) oturduk bol bol sohbet ettik saatin nasıl geçtiğini anlamamışız bile 5 saatlik güzel bi sohbet oldu :) maxicep ailesi diye boşuna demiyoruz burada birçok kardeş ve dost edindik ...TEŞEKKÜRLER MAXİCEP... Bunlarda ıspatımız @Nextman :D

Arkadaş illa tavla dedi ben ustayım alırım anahtarını dedi bende benimle oynamak sabır ister kolay yem değilimdir dedim :) ilk 2 oyunu aldı bi havalara girdi sonrası ise....

bu oyun mars siyahlar benim :)

buda sonuç arkadaşa efkar bastı :D

Sonunda vallaha buluşabildik :D Güzel saatlerdi abi sağolasın tekrar herşey için bilgi alış verişi de güzeldi :D
Tavlaya gelince "BEN HAYATIMDA BÖYLE BAL GÖRMEDİM" lafını senin için uydurmuşlar galiba. Bazen nereye gittiğini sayamıyorsun ama gelip yeniyorsun arkadaş. :D Ama biz sözümüzde dururuz bükemediğimiz eli öperiz :D Bu arada sen şimdi onu bunu bırak da sana sorduğum soruları üşün :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Nextman
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Muhabbetiniz bol olsun arkadaşlar.

• Beğen
SHS

SHS

Üye
güzel buluşma olmuş bunun rövanşı da olur :)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Güzel buluşma olmuş vallahi :D tavlada bir gün bizde mi oynasak :D

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Benimde bu aralar girdiğim yok kusura bakma ilk işim izlemek olacak şimdiden saygılarımla
Ama emin ol güzel olduğuna şüphem yok :oke:
teşekkür ederim teveccühünüz :D
Sonunda vallaha buluşabildik :D Güzel saatlerdi abi sağolasın tekrar herşey için bilgi alış verişi de güzeldi :D
Tavlaya gelince "BEN HAYATIMDA BÖYLE BAL GÖRMEDİM" lafını senin için uydurmuşlar galiba. Bazen nereye gittiğini sayamıyorsun ama gelip yeniyorsun arkadaş. :D Ama biz sözümüzde dururuz bükemediğimiz eli öperiz :D Bu arada sen şimdi onu bunu bırak da sana sorduğum soruları üşün :D
asıl ben teşekkür ederim kardeşim böyle bişeyi akıl edip dile getirdiğin için :) çok efendi temiz bi kardeşimsin emin ol çok çok memnun oldum seninle tanıştığıma :oke: sözünde durursun da tavlayı kolunun altına almaya yediremedin kendini ama o pozu verdirene kadar sana :D e boşuna demiyom işte sabır isteyen bi oyuncuyum taşı nereye koyacağıma sayarak hesaplarım :D ama karşımdakini hep sinir etmişimdir :D sorular yarın bugün uğraşamam onlarlan daha film izleyecem :D
Muhabbetiniz bol olsun arkadaşlar.
teşekkürler.
güzel buluşma olmuş bunun rövanşı da olur :)
her zaman herkesi beklerim ben her daim hazırım :D
Güzel buluşma olmuş vallahi :D tavlada bir gün bizde mi oynasak :D
aynen güzel oldu. çok istiyosn gel oynayak ama yenilirsen kızmak yok :D ben oyuna zaten yenileceğimi düşünerek başlarım hep o yüzden yenilsem bile hiç oralı olmam çünkü ustayım diye övünmüyorum bazı arkadaşlar gibi :islik
Sakın @najanaja ile oynama zar tutmada usta olmama rağmen böyle ballılar gelip yeniyor işte :D
işte itiraf ediyo arkadaşlar kendisi hile ile kazanmaya çalıştı yani bu sonucu sonuna kadar haketti :D bizde hile olmaz alın teri bilek gücü o kaddar :D

• Beğen
Tepkiler: SHS, @@DiAbLo@@ ve Nextman
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
@najanaja abi kendimi alıştıramadım olaya ondan biraz geçiştirdim zaman kazandım :D :D kaç kere yenildim ki bu zamana kadar :D Neyse daha çok vaktimiz olacak bol bol. Düşüncelerin için teşekkür ederim benim de bu zamana kadar tanığım en temiz nazilli'lisin :D
Abi bu arada hile değil o zar tutulmadan atılmaz yani :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
@najanaja abi kendimi alıştıramadım olaya ondan biraz geçiştirdim zaman kazandım :D :D kaç kere yenildim ki bu zamana kadar :D Neyse daha çok vaktimiz olacak bol bol. Düşüncelerin için teşekkür ederim benim de bu zamana kadar tanığım en temiz nazilli'lisin :D
Abi bu arada hile değil o zar tutulmadan atılmaz yani :D
Nazilli'ler bu kadar bezdirdi demek seni :D şimdi tutmadan tutmaya fark var sen kötü niyetle tuttun sorun orda :kop:

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
neyse bana mola gece dönerim biraz pc ye ara verecem çok fazla oturuyom bu meretin başında bu yüzden film izleyip kıvamı sağlıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben her dk buradayım abi biliyorsun bekliyorum :D

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bende zar tutmayı bilmem ama çok ballı Olduğum kesin yıllardır oynayan adamla oynayıp üst üste 3 kere düşeş atıp oyunu bıraktırdığımı bilirim :D bir gün inşallah nasip olur oynaması nazilliye yolum düşerse najanajayı zaten görürüm senide görürüm diablo abi :D

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bende zar tutmayı bilmem ama çok ballı Olduğum kesin yıllardır oynayan adamla oynayıp üst üste 3 kere düşeş atıp oyunu bıraktırdığımı bilirim :D bir gün inşallah nasip olur oynaması nazilliye yolum düşerse najanajayı zaten görürüm senide görürüm diablo abi :D
Ne zaman istersen kardeşim. Ama bu oyunun rövanşını çok fena alcam :D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Ne zaman istersen kardeşim. Ama bu oyunun rövanşını çok fena alcam :D
bak yine büyük konuşuyon bu oyunda da aynı şeyi yaptın yenildin hatırlatırım :D neyse bu kadar tavla muhabbeti yeter. öyle yada böyle seni yendim mi bu bana yeter düştün artık ağzıma kurtuluşun yok bunu sana bol bol hatırlatırım :D
dediğim gibi herzaman beklerim :D hadi bakalım senmi benmi daha ballı :D diablo abi mi bence aynı yaşlardasınız :D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Anil-D

Anil-D

Üye
Est seni be yakiyonuz abi evinde guzelmis hani bi gun inşallah nasip olursa geliriz

Üst Alt