NiceAlarm v1.70 Türkçe S60v3 Unsigned.Cra.cked-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

adasahilleri

adasahilleri

Üye
teşekkürler..

s3Fo

Üye
Teşekkürler tam aradığım gibi

afakethrum

Üye
Şifre istemesi mükemmel bir özellik. Önceki versiyonlarında ***** çalışmıyordu. 15 gün sonunda program sapıtıyordu. İnşallah bunda öyle bir sorun olmaz. Teşekkürler.

vedat533

vedat533

Üye
dewam

starnet58

Üye
Bu saatte sapitanlardan tesekkurler yinede : )

dasein

Üye
sertifika hatasını nasıl düzeltebilirim?

TEZCAN35

Üye
arkadasım bu program ingilizce türkce diye yazmıssınız ama kurdum ingilizce pro.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
yusufum proyu kurdum sonra seçenekler/hakkında/seçenekler/kayıt ol diyorum koruma kodunu giriyorum sonra kayıt kodunu 5 adet sıfır giriyorum kabul etmiyo
kabul etmediginden dolayı alarım kurarken yaklasık 1 saat ileri bir saate atıyo kendiliginden :( uykucu bir öğretmen madur durumda lütfen help me :D

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
yusufum proyu kurdum sonra seçenekler/hakkında/seçenekler/kayıt ol diyorum koruma kodunu giriyorum sonra kayıt kodunu 5 adet sıfır giriyorum kabul etmiyo
kabul etmediginden dolayı alarım kurarken yaklasık 1 saat ileri bir saate atıyo kendiliginden :( uykucu bir öğretmen madur durumda lütfen help me :D

Program ful*ldür kayıt kodu girmene bile gerek yok aslında, o problem başka birşeyden kaynaklanıyor sanırım.
Kardeşim inan ben çok fazla kullanmadım ama kullandığım dönemlerde öyle bir problemle karşılaşmamıştım doğrusu.
Senin için inceler sorunun neden kaynaklandığını çözmeye çalışırdım ama telefonumu değiştirdim BlackBerry aldım, bu cihaz symbian işletim sistemli değil.
Bu konuda yardımcı olamayacağım Kusura bakma üzgünüm öğretmenim:)

mask6060

Üye
e52 de çalıştıramadım neden olabilir acaba

olivetti

olivetti

Üye
sabah 4-5 kez alarm erteleyen biri olarak işime yarayacak gibi görünüyor.kod girmeyip bu sefer bataryayı çıkarıp susturmaya çalışmam inşallah :)

maximert

Üye
saolun deneyelim bakalım

cakanzi

Üye
tesekkurler dostum

sevdanolmasa38

sevdanolmasa38

Üye
Eline sağlık

irfanlive

Üye
bende böyle inatçı bir alarm arıyordum rast geldi teşekkürler.

alexcab

alexcab

Üye
eyw dostum

ashabikehf

Üye
6303i telefonumla da uyumlu mudur

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Çok Teşekkürler Çok işime yaradı :) Allah razı olsun senden.

Üst Alt