Neymar PSG'nin radarında!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye


Geçtiğimiz sezon transfere ayırdığı 145 milyon Euro ile Avrupa'da transfer şampiyonu olan Paris Saint Germain'in gelecek sezon Brezilyalı yıldız Neymar'ı da kadrosuna katacağı iddia edildi.


Brezilyalı yıdız da hakkında çıkan transfer dedikodularını Fransız medyasına değerlendirdi. Paris'in çok güzel bir şehir olduğunu kaydeden Neymar, PSG'de oynamanın da kendisi için çok büyük onur olacağını dile getirdi. Brezilyalı yıldız, fakat bunun için konuşmanın henüz erken olacağının altını çizdi. Neymar, ''Şu an için Santos'dayım transfere sonra bakacağız'' dedi.

Zlatan Ibrahimoviç ve diğer önemli oyuncularla oynamanın inanılmaz olacağını da ekleyen genç oyuncu, PSG ile 2013 yılı için anlaşmaya varan Sao Paulo'lu Lucas Moura'nın da iyi bir seçim yaptığının altını çizdi.

Neymar'ın da top koşturduğu Santos Kulübü'nün Başkanı Luis Alveiro Ribeiro da, "Eğer Neymar bu konu ile ilgili benim fikrimi almaya gelirse ona PSG'de oymasını tavsiye ederim'' diye konuştu

Neymar'ın menajeri Wagner Ribeiro ise 20 yaşındaki futbolcunun Brezilya'da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası sonrasına kadar ülkesinde kalmak istediğini söyledi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt