Nexus Kullanıcıları

Sponsorlu Bağlantılar

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
benide ekle nexus 4 :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

bbakkus

bbakkus

Üye
ekle benide nexus 7

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Nexus5 ;)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Nexus 4 e eklemişsin :angry:
5 dedik

bbakkus

bbakkus

Üye
ekledim fakat 2013 mü 2012 model mi ayriyetten Lte mi normal mi?[/QUOTE]

2012 3g

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
#Nexus5 benide ekleyebilirsiniz.
bu arada kücük bir uyarı vermekte fayda vardır.
konu acan arkadaşlar konu başlıklarına isim yazmayın
geliştiricisine saygı göstermek isteyen veya teşekkür etmek isteyenler twitter profilini konu sonuna eklesin
özellikle google nexus bölümünde
rica ediyorum teşekkürler

zencibitc

zencibitc

Üye
Iyi gunlee bimeksten nexus 5 alacagim ancak siyagi 1250 tl beyazi 1400 tl bu fiyat farki nedendir teknosada 2 side ayni fiyat bu son gelen parti gibi olaylardan dolayimi beyazlarin hepsindemi catlak sorunu var ve nexus 5 in ekrani IPS ekrana gore cok canli degil diyolar sizin yorumunuz nedir android l de sarj durumu nasil azmi uxadi cokmu sorularim biraz fazla kusuruma bakmayin yeni telefonumun sorunsuz olmasini istiyorum ace 2 den cok cektim ...

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Iyi gunlee bimeksten nexus 5 alacagim ancak siyagi 1250 tl beyazi 1400 tl bu fiyat farki nedendir teknosada 2 side ayni fiyat bu son gelen parti gibi olaylardan dolayimi beyazlarin hepsindemi catlak sorunu var ve nexus 5 in ekrani IPS ekrana gore cok canli degil diyolar sizin yorumunuz nedir android l de sarj durumu nasil azmi uxadi cokmu sorularim biraz fazla kusuruma bakmayin yeni telefonumun sorunsuz olmasini istiyorum ace 2 den cok cektim ...
Siyahla beyaz arasında renk farkından başka bişey yok. Siyahın yanları falanda mat. Ve bana göre çizilmesi daha zor. Ekran A sönük diyen kimse son ayarda ne kadar bakabildigini denesin. Ben en aza indiriyorum ve ışık filtresi bile kullanıyorum sen düşün. Siyahın garantisi LG yse düşünmeden alabilirsin.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Gittigidiyorda
LG g3. Ve Samsung note 3 1350TL
Eğer o kadar verebiliyorsan bunlara bak derim nexus 5e 1000liradan fazla verilmez bence telefonda birşey yok bi işlemci iyi bir de google desteği aksi halde fiyatına gore vasat
1350 veremem diyorsanız LG G2 alın derim

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Şarjdanda aldığımdan beri memnunum kullanıcılar kulübünde alınan süreler paylaşılıyor Android l ile dahada iyi oldu.

zencibitc

zencibitc

Üye
O paraya note 3 tamamda garantisi falan nerede

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Gittigidiyorda
LG g3. Ve Samsung note 3 1350TL
Eğer o kadar verebiliyorsan bunlara bak derim nexus 5e 1000liradan fazla verilmez bence telefonda birşey yok bi işlemci iyi bir de google desteği aksi halde fiyatına gore vasat
1350 veremem diyorsanız LG G2 alın derim
Zaten asıl fiyatından fazla veriyoruz her telefona. Türkiye de yaşıyoruz. Ama hiçte vasat bi telefon değil. Evet G2 de alınabilir.

zencibitc

zencibitc

Üye
G2 alinirda malzeme kalitesi cok berbat gacir gucur ediyomus telefonu minciklayinca ben minciklamamda isininca ekranda sari leke oluyomus ki ben baya bi isitmayi dusunuyorum bol oyun oynarim

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
G2 alinirda malzeme kalitesi cok berbat gacir gucur ediyomus telefonu minciklayinca ben minciklamamda isininca ekranda sari leke oluyomus ki ben baya bi isitmayi dusunuyorum bol oyun oynarim
Bende Nexus 5 in daha sağlam olduğunu düşünüyorum drop testlerini izle.

zencibitc

zencibitc

Üye
Ixledim zaten suanki telefonlar face yani yuzustu dususlerin hepsinde ekran kiriliyor onemli olan dik dusunce kirilmamasi bide bazi kisiler nexus 5 in android 5 guncellemesinin asiri kastigini soylemis siz pc denmi yuklediniz yada telefona format atip ota danmi ?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ixledim zaten suanki telefonlar face yani yuzustu dususlerin hepsinde ekran kiriliyor onemli olan dik dusunce kirilmamasi bide bazi kisiler nexus 5 in android 5 guncellemesinin asiri kastigini soylemis siz pc denmi yuklediniz yada telefona format atip ota danmi ?
Ben otaya gelmesini beklemeden pc den yükledim. Ama geri kitkat A döndüm çünkü play daki bazı uygulamalar falan Android 5 e uyumlu değildi. Şuan yeni yeni güncelleniyor. Kasma falan yaşamadım hiç.

Üst Alt