Nexus 7 2012 Xposed ve Çift Dokunma

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 7 2012 Xposed ve Çift Dokunma
Merhaba, dün nexus 7 2012 için 7.1.2 rom attım, gapps ve magisk de kurulu.
Romda çift tıklama ile ekran kilidi açma ayarı çalışıyor ama ekranı kapattıktan kısa süre sonra basarsam çalışıyor, bir süre bekledikten sonra açılmıyor. Bunun için yapabileceğim bir şey var mı?
Magisk 19.1 kurulu ve xposed framework kurabilir miyim? Greenify düz root seçeneği seçiliyken yavaş çalışıyor. Magiskte de modül kısmı var ama xposed görevi görüyor mu bilmiyorum. Nasıl yapayım?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yanlış hatırlamıyorsam Magisk içerisinde de çift tıkla açma reposu vardı oradan dene bakalım o cihazı uyandırabilir.
Magisk varken xposed ile birşeyler yapmak istersen yükleyebilirsin ama bana göre fazlalık olur. Tercih senin.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış hatırlamıyorsam Magisk içerisinde de çift tıkla açma reposu vardı oradan dene bakalım o cihazı uyandırabilir.
Magisk varken xposed ile birşeyler yapmak istersen yükleyebilirsin ama bana göre fazlalık olur. Tercih senin.
Greenify4magisk denen zip dosyasini kurmam gerekiyor sanirim hizli calismasi icin. Magiski de ilk defa kullandigimdan cift tiklama ile ilgili bir sey bulamadim. Romu derleyen kisi derin uykuya gecince calismaz yazmis ondan acilmiyormus. Tesekkur ederim yardimin icin.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Greenify4magisk denen zip dosyasini kurmam gerekiyor sanirim hizli calismasi icin. Magiski de ilk defa kullandigimdan cift tiklama ile ilgili bir sey bulamadim. Romu derleyen kisi derin uykuya gecince calismaz yazmis ondan acilmiyormus. Tesekkur ederim yardimin icin.

Şöyle bir uygulama buldum, root olması gerekiyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Üst Alt