Haber Nexus 6 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
Nexux androidin en iyi telefonu ama , (lütfenlgfanlarıbişeydemesin) bu isim konusu biraz sıkıntılı. Nexus 6 dan sonra 7 çıkacak ve insanlar "aaa nexusun tablet telefonu mu var diyecekler(phablet)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Nexux androidin en iyi telefonu ama , (lütfenlgfanlarıbişeydemesin) bu isim konusu biraz sıkıntılı. Nexus 6 dan sonra 7 çıkacak ve insanlar "aaa nexusun tablet telefonu mu var diyecekler(phablet)
nexus 7 olamaz çünkü nexus 7 zaten var :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sonbaharda çıkar. Bence motorola üretiyorsa dahada ucuza çıkar.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nexus 7 diye bir tableti var zaten.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Fenomenon

Fenomenon

Üye
dalga geçmek için yazdıysan ben espiri yapmadım. "su 0 santigrat derecede donar" "dünya, güneş etrafındaki dönüşünü 365 gün 6 saatte tamamlar" gibi bir gerçeği yazdım.
nexus'un bir sonraki neslinin ismi nexus 7 olmayacak çünkü halihazırda nexus 7 adında 7 inçlik tabletleri mevcut.
peki ismi ne olacak?
nexus serisi zaten 1-2-3-4-5 şeklinde gitmedi. nexus 2-3 yok mesela. o yüzden samsung tarafından üretilen "glaxy nexus"ta olduğu gibi üretici ile alakalı bir isimle gelecektir.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
dalga geçmek için yazdıysan ben espiri yapmadım. "su 0 santigrat derecede donar" "dünya, güneş etrafındaki dönüşünü 365 gün 6 saatte tamamlar" gibi bir gerçeği yazdım.
nexus'un bir sonraki neslinin ismi nexus 7 olmayacak çünkü halihazırda nexus 7 adında 7 inçlik tabletleri mevcut.
peki ismi ne olacak?
nexus serisi zaten 1-2-3-4-5 şeklinde gitmedi. nexus 2-3 yok mesela. o yüzden samsung tarafından üretilen "glaxy nexus"ta olduğu gibi üretici ile alakalı bir isimle gelecektir.
Hocam sadece bir şakaydı biliyorum. Umarım kırılmamışsınızdır. Kusura bakmayın , özür dilerim.

Buğra

Buğra

Admin
Tek dileğim 5.2' boyutunu geçmesin

seneye bu zamanlar alacağım nexus6

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
aslında 5' üstü telefon almam diyordum ama 5.2 sınırım

5.3 olsa bile almam vazgeçerim o derece çünkü çok büyük oluyor.
Özellikleri böyle gelsin. Fiyatı da uygun olsun. Başka hiçbir şey istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
0MG90

0MG90

Üye
Tanımadığınız insanlara espri yapmayın

Fiyatı en fazla 1600 olursa alınır ama sanmıyorum S801'ler 2000 lirada satılıyorsa bunun daha fazla olması lazım

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
Büyük ihtimalle android l ile birlikte gelir, ama bence 2015 başı snap 810 ile gelse daha hoş olur.

Üst Alt