Tavsiye Nexus 5 Update Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

lethal_weapon

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 Update Sorunu
Merhaba arkadaşlar
Nexus 5 kullanicisiyim. Yeni aldim sayilir telefonu. 5.0 güncellemesi geldi internetim olmadigi için yapamamistim hep daha sonra gecistirdim. Simdi yapmak istiyorum ama guncellemenin olmadigi yaziyor. Sistem güncellemesinde sistemin güncel olduğu yaziyor. Acaba neden güncelleme gelmiyor? Sunu da belirtmek istiyorum askerlik yapiyorum PC den yardim alamiyorum. Şimdiden teşekkürler..

akman_12

akman_12

Üye
Uygulamaları yedekleyip Format atın büyük ihtimalle sorun çözülür

abuziyas

Üye
Sizin sorununuz çözüldümü ? Bende aynı sorunu yaşıyorum 5 gün önce nexus 5 aldım. ilk gün android 4.4.2 sürümü vardı. Güncellemeleri kontrol ettirip hemen Sırasıyla 4.4.3 ve 4.4.4 güncellemesi yükledim. Ardında 5 gün oldu hala android 5.0 güncellemesi gelmedi. Yeni aldığım için beklememi gerekiyor ? Fabrkia ayarlarını tekrar yukleyipte sorun çözülüyormu ? işin açığı yeni olan telefona tekrar fabrika ayarlarını yüklemek canımı sıkıyor. yardım lütfen.

Son düzenleme:

lethal_weapon

Üye
    Konu Sahibi
Sorunum hala devam ediyor. PC olmadigi için yakinimda yedekleyip fabrika ayarlarina da sifirlayamiyorum. Araştırmalara devam ediyorum. Çözüm olduğu takdir buraya yazacam. Sizde paylasirsaniz sevinirim.

Son düzenleme:

abuziyas

Üye
Sorun çözüldü. 1 hafta önce telefonu aldığım yerle görüştüm . Göncellemelerin parti parti geldiğini, yeni alınan telefonlarda ise güncellemenin gelmesinin zaman alacağını söylediler. Bu sabah android 5.0.1 güncellemem telefonuma geldi.

Üst Alt