nexus 5 reset sık sık reset atıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ultrasrh

Üye
    Konu Sahibi
nexus 5 reset sık sık reset atıyor
arkadaşlar nexus 5 cihazım özellikle whatsapp ve skype'ta iken sık sık reset atıyor. kısa bir süre ekran donuyor daha sonra yeniden başlatıyor. birkaç kez de kapandı yine bu şekilde 10-15 dk boyunca açılmadı daha sonra açıldı. yok mu bunun bir çözümü acaba? 5.0.1 yüklü cihazda.

Invoke

Invoke

Üye
Çok acayip, biraz daha detaylı bilgi verebilir misin? Çok mu ısınıyor da resetliyor? Custom rom mu yüklü? Stock ise 5.0.1'i OTA'dan mı güncelledin? Xposed framework yüklü mü?

ultrasrh

Üye
    Konu Sahibi
isinma sorunu yok. Stock rom yuklu. Telefonu ikinci el aldim, aldigimdan beri 5.0.1 var. Xposed framework yuklu degil telefon rootlu degil zaten bu sorun var diye root da atmadim.
Çok acayip, biraz daha detaylı bilgi verebilir misin? Çok mu ısınıyor da resetliyor? Custom rom mu yüklü? Stock ise 5.0.1'i OTA'dan mı güncelledin? Xposed framework yüklü mü?
Factory reset onerenler oldu ama cozum olur diye dusunmuyorum

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
isinma sorunu yok. Stock rom yuklu. Telefonu ikinci el aldim, aldigimdan beri 5.0.1 var. Xposed framework yuklu degil telefon rootlu degil zaten bu sorun var diye root da atmadim.

Factory reset onerenler oldu ama cozum olur diye dusunmuyorum

Akla gelecek ilk şey bir temiz kurulum, denemekten zarar gelmez.

Invoke

Invoke

Üye

ultrasrh

Üye
    Konu Sahibi
Hangi flashtool? Toolkitler var, ben yapmadım ama yapılıyor. Gerek yok aslında, basit bir işlem.
[DOUBLEPOST=1426373121,1426373087]
[/DOUBLEPOST]nexus toolkit diye arat istersen.
tamamdir tesekkurler

Üst Alt