Nexus 5 kılıf tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Olsun al 3.5 dolar ne ki:D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bizdede. Sorun var. Abi ucuz olsa niye ucuz pahali olsa çok pahali :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
:ehe: telefon düzeltme ve noktalama yapiyor saçma saçma yapmasin diye çabalarken :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Genel olarak beğendim ama çok ince olması kircakmisim hissi veriyor :D kilif lazim ben aliskin değilim boyle :D

Invoke

Invoke

Üye
Ayarlar, dil ve girişten klavye ayarlarını düzenleyebilirsin. Gerçistock klavye çok dandik bence. Ben hiç sevmiyorum, illa xperia klavye olacak. :D

Invoke

Invoke

Üye
Dur, gece gece bi hava atayım, yatmadan.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve FeLonieS
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Konu aamcindan cikacak ama mert @-qarapapaq- sabah sabah telefonun daha 2. Günü maalesef google hizmetleri durdu dedi :D ne is ??

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Invoke

Invoke

Üye
Bilmem. :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sadece tamam butonu vardi raporla yoktu :D

mr.bell

Üye
O aliexpress olan orijinal değildir,bazı satıcılar koymuş çakmasının resmini çok kalitesiz duruyordu.Bu arada bu Spigen nasıl duruyor telefonda bir görme şansınız var mı,kullanan arkadaşlardan rica etsek.

0MG90

0MG90

Üye

50 lira.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Spigen un alim armor mu iyi neo hybridmi. :D

mr.bell

Üye
Neo Hybrid daha güzel görünüyor resimde ama cihaz üzerinde görmek lazım.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Mert :D 1320 yle ceksinde ateşin fotoğraf onda vardi ona sormak lazim hybridmi slim mi diye

0MG90

0MG90

Üye
Neo hybrid de güzel bu da güzel

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hangisi iyi korur. Çünkü kilifsiz diken ustundeyim inşallah para biriktiren ölürsem önümüzdeki hafta sonu sipariş vercem :Dspigen yda ormor lıcam 10 lir onemli degil de hngisi daha cık ve daha iyi korur yani boyle telefon elimde klacakmıs hissi vr bana guven vermeli :D

Üst Alt