Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Onlar bizim kılıf gibi değil. Bildiğin kağıt gibi bir şey, sipariş edip yapıştırıyorsun. Youtubeda videoları vardı.

avast

avast

Üye
Mert paranoidin yenisi varmi kernel falan bugun kurcam soyle bi 1-2 ay kullaniyim bu sefer enciyi kernel hangisi :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Mert paranoidin yenisi varmi kernel falan bugun kurcam soyle bi 1-2 ay kullaniyim bu sefer enciyi kernel hangisi :D
paranoid 4.5 beta vardı en son. hybrid falan göremedim ben baştan düzenliyorlar galiba. 3.99'ta eksi pa olduğu gibi olması lazımadım mert değil bu arada biliyorum :D

• Beğen
Tepkiler: avast
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Bu hafta yeni surum çıkmamış. En son 4.5 beta 2 olması lazım. Çok takip etmiyorum hala tatildeyim ama pa 4.5beta1 ex 1.03 yüklü bende.Aaa bugün salı belki beta 3 yayınlanmıştır. :D
paranoid 4.5 beta vardı en son. hybrid falan göremedim ben baştan düzenliyorlar galiba. 3.99'ta eksi pa olduğu gibi olması lazımadım mert değil bu arada biliyorum :D

pa 4'ü baştan yazmışlar. Daha temiz ve düzenli olsun istiyorlarmış. Eski özellikleri eklerler mi bilmiyorum ama üzerinde çalışıyoruz, demişlerdi.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bu hafta yeni surum çıkmamış. En son 4.5 beta 2 olması lazım. Çok takip etmiyorum hala tatildeyim ama pa 4.5beta1 ex 1.03 yüklü bende.Aaa bugün salı belki beta 3 yayınlanmıştır. :D

pa 4'ü baştan yazmışlar. Daha temiz ve düzenli olsun istiyorlarmış. Eski özellikleri eklerler mi bilmiyorum ama üzerinde çalışıyoruz, demişlerdi.
hybrid olur mutlaka. ben zevkle kullanıyordım onu :D hover gereksiz mesela onu kaldırsınlar ama hybrid kalır

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
hybrid olur mutlaka. ben zevkle kullanıyordım onu :D hover gereksiz mesela onu kaldırsınlar ama hybrid kalır

valla hover bana da lüzumsuz geldi ilk birkaç hafta ama iyi şuan aylardır kullanıyorum. :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ben bu Neo Hybridi takarken çok sert olmasının yani sıra bu kılıflar telefona zarar veriyormuş hissine kapılıyorum.
Ayrıca bu kılıfı kullananlar sizinde dış çerçevenin köşeleri böyle mi?
Köşedeki çizgileri diyosan bendede var

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve mr.bell
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
beyler bunu nasıl yaparım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu da lazım bak bu yarar
Güzel hoşuma gitti iPhone daki arkalı önlü jelatin deki desenler gibi. Varsa alalım

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ortası şekil duruyo. Normal haliyle bişeye benzemiyo ama

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Üretimden kaynaklı bişey galibaBuda benden olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Normali o yani. Neo hybridi de çıkarıp takması bir bela bence de ama zarar verdiğini duşunmuyırum, gozlemledim de şu zamana dek. geçen yine telefonumu korudu :D

• Beğen
Tepkiler: mr.bell
avast

avast

Üye
İpod shuffle aldim bende

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ben onlami ugradcam diye cikarmiyom bile :D ama çıkarınca da öyle kullanasım geliyo incecik

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun.

pa yakında güzel özellikler yayınlayacağını yazmış google+ da. ;D
Ben onlami ugradcam diye cikarmiyom bile :D ama çıkarınca da öyle kullanasım geliyo incecik

aynen acayip inceliyor. :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Android 5 noldu

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Lolipop ne oldu 4.5

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Beta işte hala. Eylül de gelir, büyük ihtimalle.

Üst Alt