Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Invoke

Invoke

Üye
Pa diye arat hacı. :D

Fi - PA/CM11 Theme v2.2 - MaxiCep

Bunun sürümü biraz eski googleda arat istersen. Aslında objectsin sürümü de biraz eski ama yeni sürüm nette yok daha birkaç gün önce güncellemişlerdi. Mesele değil bence =P

• Beğen
Tepkiler: mr.bell

avast

avast

Üye
Ya benim sarj bu siralar cok cabuk bitiyo nasil olacak

Invoke

Invoke

Üye
Nasıl olsun? :D

avast

avast

Üye
16 saat bekleme 3 saat ekran ama gun icinde cok cabuk duauyo sanki eskisi gibi degil

mr.bell

Üye
Havalardandır eğer sıcak ve nem çoksa:)

avast

avast

Üye
:D o nasi oluyomus

mr.bell

Üye
Şahsi görüşüm kış aylarında daha çok gidiyor batarya.Mantıklı bir açıklaması vardır elbet en basitinden daha az ısınıyor kışın:)

enterneoll

enterneoll

Üye
tabi ki yazın daha fazla ısındığı için daha çabuk bitiyor bilimsel açıklamaya gerek yok herkes bilir bunu

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ne almistin sen :DHa hatirladim one almistin cek abi beklerim :D
profilde yazıyor :D htc oneöyle manzaraları kolay kolay bulamam ama hoşuma giden şeyler oldukça atarım buraya da

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Hatirladim hatirladim :D bilmiyorum one kamerasi nasil valla
düşük ışıkta morarma oluyor kamerada. önemsemediğim için yollamadım garantiye. gündüz çekimleri baya iyi bence yakında atarım buraya da :D

froomeed

Üye
Bugün istanbul bilişimi aradaım nexus 5 için, garantilerinin kendileri oldugunu söylediler sizce güvenilirmi burası ?

erkinexper

Üye
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bugün istanbul bilişimi aradaım nexus 5 için, garantilerinin kendileri oldugunu söylediler sizce güvenilirmi burası ?
bence böyle heyecanlara gerek yok. ben de bi ara düşündüm ama hiç de değmez. çoğu teknosalarda vatan'da ve kalmamış ama bulabilirsin sanıyorum

avast

avast

Üye
@Amaru Shady aklima geldin

Üst Alt