Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar nexus 5 android nougat ı flashla yükleyebilir miyim? nexus 5 e uyarlanan dosyaları vs var mı teşekkürler

XDA'de birçok konu var [BETA] başlığıyla açılmış AOSP kodlarından derlenen Nougat romları.
İlk çıkan ve en çok ilgi gören linki buraya ekliyorum:
Kullananlar oldukça stabil olduğunu söylüyordu günlük kullanım için. Ben fazla kullanmadım biraz bakıp silmiştim. Henüz PA gibi PureNexus gibi romların Nougat sürümleri yok, hatta PureNexus nexus5'e yayınlanmayacak ama purenexus kaynağından unofficial derleyen çıkacaktır. Uzun lafın kısası bence biraz erken.

Nexus 5 almıyor diyorlardı ne olduki
Nexus 5 ve Nexus 7 (2013) artık destek almıyor. Suçu biraz da Snapdragon'a attılar, yeni vulkan api desteğini vermiyormuş S800 ve S801 çipsetlerine. Ama zaten vakti geldi artık, şaşırtıcı bir haber değil desteğinin kesilmesi.

Nexus 5 ten sonrası neden gelmedı ki ülkemize?

Bilmiyoruz. :D Önce nexus 6, motorola cem uzun falan diye yorduk ama 5X ile 6P de gelmedi.
Bildiğime göre ülkemizde direk google'dan telefon alamadığımız gibi dağıtımını da üretici markalar(lg, huawei...) sağlıyor.
Umarım bu seneki Pixel X ve XL gelir, en azından X gelsin. Ben de bekliyorum çünkü. :D

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
XDA'de birçok konu var [BETA] başlığıyla açılmış AOSP kodlarından derlenen Nougat romları.
İlk çıkan ve en çok ilgi gören linki buraya ekliyorum:
Kullananlar oldukça stabil olduğunu söylüyordu günlük kullanım için. Ben fazla kullanmadım biraz bakıp silmiştim. Henüz PA gibi PureNexus gibi romların Nougat sürümleri yok, hatta PureNexus nexus5'e yayınlanmayacak ama purenexus kaynağından unofficial derleyen çıkacaktır. Uzun lafın kısası bence biraz erken.

Nexus 5 ve Nexus 7 (2013) artık destek almıyor. Suçu biraz da Snapdragon'a attılar, yeni vulkan api desteğini vermiyormuş S800 ve S801 çipsetlerine. Ama zaten vakti geldi artık, şaşırtıcı bir haber değil desteğinin kesilmesi.

Bilmiyoruz. :D Önce nexus 6, motorola cem uzun falan diye yorduk ama 5X ile 6P de gelmedi.
Bildiğime göre ülkemizde direk google'dan telefon alamadığımız gibi dağıtımını da üretici markalar(lg, huawei...) sağlıyor.
Umarım bu seneki Pixel X ve XL gelir, en azından X gelsin.
Pixeller gelse bari bu yabancı bu bazı yabancı firmalar 3. dünya ülkesi muamelesi yapmayı bi bırakmadılar bize. Motorola da anladık cem uzan olayından canı yandı ama böylede yapılmaz ki [emoji28] Giriş seviye bi iki cihazı yeni yeni getirmeye başladı sanırım Motorola.

Z3 Compact cihazımdan gönderildi

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Arada bu konuya bi' selam çakın gençler.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Yeni, Bootloader logo(theme):
Yeni, Bootanimation, Pixel/Nougat:

İki zip'i de twrp den flashlayabilirsiniz.

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Pure Nexus Rom'un bir geliştirici tarafından devam ettirlmesi ile oluşan Fake Nexus Rom. Daha tam stabil değil ancak takip edilmeye değer. Şuanda Android 7.1 versiyonunda ki tek Nexus 5 Romu.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
furyzer0

furyzer0

Üye
Cihazı kullanmıyorum ama pixel telefonlardaki yazılımın romu yapılmış sanırım nexus 5 için Reddit'te gördüm. Üsttekinin aynısı mı bilmiyorum.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
PureNexus devam ediyor aslında:

PA da gelecek sanırım, çalışıyorlarmış.

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
PureNexus devam ediyor aslında:

PA da gelecek sanırım, çalışıyorlarmış.
Google Plus hesaplarında geliştirmeyi bıraktık demişlerdi. Şimdi görünce çok sevindim :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda Nougat flashladım. Çok bile bekledim. Xposed yok ama kullanacağız artık böyle. Merak eden varsa; dark-rom (caf).

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sonunda Nougat flashladım. Çok bile bekledim. Xposed yok ama kullanacağız artık böyle. Merak eden varsa; dark-rom (caf).
Nougat, sadelikte nirvana!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avast

avast

Üye
Hala devammı nexus 5 ile

Üst Alt