Nexus 5 Almamanın 2 Sebebi !

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
note2 de 8mp ama hakkını veriyor neksus 8mpnin hakkını vermiyor mu?
Cektigim resimler var da burayada atayim hakkini veriyormu bakin bence kamera ust duzey ha tabi lumialarla kiyaslamayin :ehe

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve .NeXuS.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Cektigim resimler var da burayada atayim hakkini veriyormu bakin bence kamera ust duzey ha tabi lumialarla kiyaslamayin :ehe

İphone ve galaxy s4 ün kamerası daha iyi nexus un iyi tarafı şu HDR+ özelliği tek o

avast

avast

Üye
İphone ve galaxy s4 ün kamerası daha iyi nexus un iyi tarafı şu HDR+ özelliği tek o
Devam kardesim devam :D cok anliyosun lumia desen belki tamam haklisin diycemde gelmissin hdr ozelligi diyosun ben bu resimde hdr kullanmadim bile gereginden fazla bos konusuyosun kusura bakma hayir alacak adami yanlis bilgilendirip s4 aldoracaksin ondan yazdim ama sana anlatamaz bu forumda kimse bosver

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., UpOneTR ve Berkkk2375
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Galaxy s4 daha iyi izle galaxy s4 vs nexus 5 camera testinide farkı görrBir kapak sesi geldi sanki :hmm

Son düzenleme:

Berkkk2375

Üye
Galaxy s4 daha iyi izle galaxy s4 vs nexus 5 camera testinide farkı görrBir kapak sesi geldi sanki :hmmm

S4 iyi dur saklayım sonra hunharca gülerim

Uygulamaaaaa

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve avast
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
s4 ün kamerası nexusdan iyi İphone u karıştırmışım onu pas geç

avast

avast

Üye
kapak kusura bakmayın konu gereksiz uzuryor arkadas bana kapak yaptıgına göre ben kodan gidebilirim kolay gelsin :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
Avast kızdıysan özür dilerim :\
yok kardesim estagfirullah haddimize degil kızmak kimseye ben sen inatla sotyledigin icin uzatmak istemedim karsılastırma videosunda tam 3:50 deki resmi ve 2:50 deki resimleri herkes acsın baksın kimin iyi olduguaşikar zaten neden ısrarla s4 dedin onu anlayamadım :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Tasarım olarak en iyi telefon yazılmış ama o fiyata daha iyi tasarımlı telefonlar var yanından geçemez o konuda
Özellik olarak iyi ama

avast

avast

Üye
Tasarım olarak en iyi telefon yazılmış ama o fiyata daha iyi tasarımlı telefonlar var yanından geçemez o konuda
Özellik olarak iyi ama
tasarımı pekte umrumda degil acıkcası g2 de alabiliyordum bunu alırken nexus oldugu icin aldım arada bi kafamı kurcaladı ama batarya simdi duzenli :D L gelince farkı hissedecegimi dusunuyorum

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
yok kardesim estagfirullah haddimize degil kızmak kimseye ben sen inatla sotyledigin icin uzatmak istemedim karsılastırma videosunda tam 3:50 deki resmi ve 2:50 deki resimleri herkes acsın baksın kimin iyi olduguaşikar zaten neden ısrarla s4 dedin onu anlayamadım :D

Şu yeterli aslında cevaba 8 mp vs 13 mp fark 9,10,11,12,13, 5mp fark var + galaxy s4 ün flaş ı daha uygun iyi Tmm sorun çözüldü :D
Saçmaladımmı :D doğrular

avast

avast

Üye
Şu yeterli aslında cevaba 8 mp vs 13 mp fark 9,10,11,12,13, 5mp fark var + galaxy s4 ün flaş ı daha uygun iyi Tmm sorun çözüldü :D
Saçmaladımmı :D doğrular
kardesim bak sana kamera konusunda tek bir yorum yapıcam bunu herkes bilir lumia 720 6.7 mp ama daha kaliteli lumia 925 8.7 mp ama daha kaliteli burda mevzu lenslerle alakalı resmin detayını kalitesini lens belirler mp sadece resmin cozunurlugunu arttırır yani resim 3000x4000 boyutta olacagina 5000x4000 boyutta olur e buda ne degistirir

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
iyi o zaman kamera 1mp olsun 720 olsun asdfghjkl Neyse kardeşim daha uzatmayalım konu burda kapansın yoksa Kamera kalmıcak asddfghkl

avast

avast

Üye
:D bi ara ac oku internetten nexusla cekilen resimler ortada @Emrah_-06 olsun ben oluyum koyuyoruz begendiklerimizi ha bi 1520 1020 degil ama :D idare ediyoruz iste

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Darqos

mr.bell

Üye
Şimdi kamera olayını şu şekilde anlatmaya çalışayım.Bende banknot var 50 tl lik bildiğin para.Sendede a4 kağıda basılmış banknot var.Senin kamera iyi deyip övdüğün şey bu.Ayrıca optik imaj sabitleme kimde var.Demem o ki sen algılayıcıyı kötü yapıp boyutu büyütsen ne olur büyütmesen ne olur.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Kamerada her şey mp değil. iPhone un kamerası da kötü o zaman. (:D)

• Beğen
Tepkiler: Invoke, ~N.A.W.Y~ ve .NeXuS.
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun özelliklerini sevdim açıkçası ama arka kapağı ve öndeki sensörün yerini sevmedim Birde BAtarya mAH düşük kardeşim benim onlarda iyi olsa 4 4 lük telefon ama işte Nexus 6 yı beklicez başka çaresi yok

Türe

Türe

Üye
Allah'ını seven şu konuyu kitlesin. Seviye yerlerde.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., ~N.A.W.Y~, Invoke ve 2 diğerleri
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
hhahaja konu sahibi benim :pŞimdide geçelim Xperia z ye :D :hehe:

Üst Alt