Next Launcher 3D v1.16 [TURKCE]

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Next Launcher 3D v1.16 [TURKCE]
Next Launcher 3D

kullandigim theme icindedir kullanabilirsiniz
Next Launcher Theme Windows 8 v1.0

Not: Turkce ceviri bana aittir

BU UYGULAMA ŞUNLARA ERIŞEBILIR:

• SIZE MALIYET GETIREN HIZMETLERTELEFON NUMARALARINA DOĞRUDAN ÇAĞRI YAP
    Uygulamaya sizin müdahaleniz olmadan telefon numaralarına çağrı yapma izni verir. Bu durum beklenmeyen ödemelere veya çağrılara neden olabilir. Ancak bu iznin, uygulamanın acil numaralara çağrı yapmasına olanak sağlamadığını unutmayın. Kötü amaçlı uygulamalar onayınız olmadan çağrılar yaparak sizi zarara sokabilir.
  • AĞ ILETIŞIMITAM AĞ ERIŞIMI
    Uygulamaya ağ yuvaları oluşturma ve özel ağ protokolleri kullanma izni verir. Tarayıcı ve diğer uygulamalar İnternet'e veri gönderilmesi için araç sağlarlar, bu nedenle bu izin, İnternet'e veri göndermek için gerekli değildir.
  • KIŞISEL BILGILERINIZKIŞILERIMI OKU
    Uygulamaya tabletinizde depolanan kişilerinizle ilgili (onları arama, e-posta gönderme veya başka bir şekilde iletişim kurma sıklığınız dahil) verileri okuma izni verir. Bu izin, uygulamaların kişi verilerinizi kaydetmesine, kötü amaçlı uygulamaların da bilginiz dışında kişi verilerinizi paylaşmasına olanak sağlar. Uygulamaya telefonunuzda depolanan kişilerinizle ilgili (onları arama, e-posta gönderme veya başka bir şekilde iletişim kurma sıklığınız dahil) verileri okuma izni verir. Bu izin, uygulamaların kişi verilerinizi kaydetmesine, zararlı uygulamaların da bilginiz dışında kişi verilerinizi paylaşmasına olanak sağlar.
  • DEPOLAMAUSB DEPOLAMA CIHAZIMIN IÇERIĞINI DEĞIŞTIR VEYA SIL SD KARTIMIN IÇERIĞINI DEĞIŞTIR VEYA SIL
    Uygulamaya, USB belleğe yazma izni verir. Uygulamaya, SD karta yazma izni verir.
  • SISTEM ARAÇLARIÇALIŞAN UYGULAMALARI AL
    Uygulamaya o anda ve son çalışan görevler hakkında bilgi alma izni verir. Bu izin, uygulamanın cihaz tarafından kullanılan uygulamalar hakkında bilgi elde etmesine olanak sağlayabilir.
    SISTEM AYARLARINI DEĞIŞTIR
    Uygulamaya, sistem ayarı verilerini değiştirme izni verir. Kötü amaçlı uygulamalar sistem yapılandırmanızı bozabilir.
    UYGULAMAYI HER ZAMAN ÇALIŞTIR
    Uygulamaya kendisine ait bazı parçaları bellekte kalıcı hale getirme izni verir. Bu izin, diğer uygulamalar tarafından kullanılabilecek belleği sınırlayarak tableti yavaşlatabilir. Uygulamaya kendisine ait bazı parçaları bellekte kalıcı hale getirme izni verir. Bu izin, diğer uygulamalar tarafından kullanılabilecek belleği sınırlayarak telefonu yavaşlatabilir.
    USB DEPOLAMA DOSYA SISTEMINE ERIŞ SD KART DOSYA SISTEMINE ERIŞ
    Uygulamaya, çıkarılabilir depolama için dosya sistemlerini ekleme veya bağlantısını kesme izni verir.
    TABLETIN UYKU DURUMUNA GIRMESINI ÖNLE TELEFONUN UYKU DURUMUNA GIRMESINI ÖNLE
    Uygulamaya, tabletin uyku durumuna girmesini önleme izni verir. Uygulamaya, telefonun uyku durumuna girmesini önleme izni verir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Dede, yaren_dede, Reşwan ve 1 kişi daha

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
eline sağlık olsun bir deneyelim bakalım

genso

Üye
Bende bunu arıyodum çok teşekkürler

mdemirbag_23

Üye
kardeş bunu indiremedik link ölmüş sanırım açil destek

devilspath

devilspath

Üye
dostum bu surum yakalaniyor mu?

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
eline emegine salik arkadasim :oke:

emreolol

Üye
iste bunu beklemiyodum tsk

erkanaymak

erkanaymak

Üye
:tşk:

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Bu launcher'ın türkçe olması süper olmuş. Çok başarılı bir launcher. :oke:

burhan_4

Üye
icon editör yok toprağım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
eline sağlık dostum teşekkürler

warlock2

Üye
malesef windows 8 durdu hatası alıyorum htc sensetion

M.F.E

Üye
tesekkurler

mesdi

Üye
çok teşekkürler

emreli01

emreli01

Üye
:tşk: güncelmi bu uygulama

okanbeko

Üye
Süpersin Eline Emeğine Sağlık yalnız bir sorum olacak 2 dosya çıktı rardan ikisini de aynı yeremi atacaz bi tarif edersen sevinirim TEŞEKKÜRLER...

cosi

cosi

Üye
Teşekkürler :oke:

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Tesekkurler

Üst Alt