New York Hesapta Kıyametin Kopma Tarihini Bulmuş :P

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
New York Hesapta Kıyametin Kopma Tarihini Bulmuş :P
New York Post gazetesi maya takvimine sonu olarak gösterilen 21 Aralık 2012 tarihinin dünyanın sonu olabileceğine ilişkin bir haberi manşetine taşıdı.

3 yıl önce Maya takviminin sonunu öğrenen Belçikalı Patrick Geryl petrol şirketindeki işini bırakarak zamanının kıyamet gününden nasıl kurtarmak için çabalamaya adadı. İncil Tevrat ve Maya takviminden bulduğu verilerle tam üç tane kitap yazdı. Kendisine 20 kişilik bir "kıyametten kurtulma timi" kuran

53 yaşındaki Belçikalı Afrika'da büyük bir arazi alarak burada sığınak inşa etmeye başladı. Patrick'e göre bu tarihte bir göktaşı dünyaya çarpacak ve dünyanın manyetik dengesi değişecek ve yeni bir buzul çağı başlayacak. Dünya üzerindeki insanlara ise şunu öneriyor: "En iyisi işi bırakıp tatile çıkmanız. Ben her yıl 6 defa tatile çıkıyorum..."

Not:Tamamen saçmalık bana göre ama ilginç diye paylaştım :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
doğruluk payı var tam o tarihlerde dünyanın yakınından geçecek olan bir gezegen var, ve o gezegen dünyadan kat kat büyük. dünyaya çarpması muhtemel olan ise bu büyük gezegen değil, bu gezegenin uydusu olan, dünyaya oranla daha küçük olan bir göktaşıdır. 3 olasılık var

1) marduk gezegeninin uydusu dünyaya çarpar, bunun olması halinde dünyanın atmosferi ve atmosfer dışında ama dünyanın çekim gücüne kapılan, kaya,toz vb. cisimler dünyaya güneş ışığının gelmesini engelleyecek. bunun fazla sürmeyeceğini düşünüyolar ama en az 2 sene güneş alamayacaz. ve şuda var ki göktaşı nereye çarparsa o bölge ve çevresinde yaşam kalmayacak. göktaşının amerika kıtasına düşeceği tahmin ediliyor.

2) marduk(nibiru) gezegeni, ve onun uydusu dünyaya teğet geçecek. bunun gerçekleşmesi sırasında dünya ne gibi bi zarar görecek, bunu bilmek gerçekten zor. insanlarda ve hayvanlarda şekilsel ve yeteneksel değişim, elektronik aletlerde işlevsizlik, doğada bulunan cisimlerde maddesel değişim olacağı sanılıyor.

3) nibiru gelir, bizde geceleri rakı soframızı kurar, ve onun gökyüzündeki muhteşem yansımalarını izleriz. bi kaç gün sonrada geldiği yere geri döner.

ben bu konuda sitemizde bi video paylaşmıştım daha önceleri tepki almıştım.
o yüzden şunuda söyleyeyim: bunlar sadece tahmin, bilim adamlarının elinde somut bir kanıt yok, bir çok tahmin var nibiru hakkında, gerçeklik payıda var sonuçta böyle bir gezegen var ve dünyaya doğru yaklaşıyor.

yagizbogac

yagizbogac

Üye
inş 3. ihtimal gelir başımıza :S

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tabiki tahmin yahu allah tan başka kimse bilemez bunu :) ama olay ilginç .

EroL

EroL

Emekli Yönetici
2012 de serinleyecez gibi

M3L!H

M3L!H

Üye
allah peygamber efendimize bile söylememişken. Bulmaları imkansız... Ama mantıklı gibi de. Zaten biz hicri'ye göre 1400 lü yıllardaymışız. Benim annanemin annesi var hala yaşıyo onun nüfus cüzanında bile 1300'lü yıllar yazıyor. (Bu arada atatürk'ü görmüş.)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mantıklı değil .... Işi dine vuracaksak allah tan başka kimse bilemez kıyametin zamanını .... Bundan ötesini konuşmaya gerek yok sanırım ....

melis_sezener

melis_sezener

Üye
Evet Allahtan başka kimse bilemez.. 3 yıl mı kaldı şimdi yani :ehe Hani büyük alemetler?? Geçsinler bunlarııı..

uyduruk57

uyduruk57

Üye
kardeşim adamların dayanaklarına baksana. bir batıl takvim ve iki tane aslı bozulmuş Kutsal Kitap. Hiç Kuranı-ı Kerimden delilleri var mı?

--------------- Ekleme ---------------

ha birde üç beş senedir bir küresel ısınmadır gidiyor. ben iki senedir donuyorum yahu. ısınan kimdir anlamadım. bu buzul çağıda neymiş :@

--------------- Ekleme ---------------

ha birde üç beş senedir bir küresel ısınmadır gidiyor. ben iki senedir donuyorum yahu. ısınan kimdir anlamadım. bu buzul çağıda neymiş :@

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tamamen uydurma ama bunların dediği kıyamet yakın zamanda 3. Dùnya savaşı belki çıkabilir bunu bilmek içinde kahin olmaya gerek yok

uyduruk57

uyduruk57

Üye
Bu sefer hakkımız olan toprakları alacağız inşallah...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ne toprağı ?

uyduruk57

uyduruk57

Üye
Misak-ı milliden eksik kalanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...