NetQin Mobile Security v5.00(62) S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Dereck

Dereck

Üye
Gerçekten çok kullanışlı bir program ama advanced device lock programını devredışı bırakıyor program ayarlarından girip izin vermeme rağmen advanced device lock programını kalıcı olarak bozuyor ve antivirüsü kaldırsak bile bir daha o programı düzgün bir şekilde kullanamıyorum flash atarak düzeltmek zorunda kaldım.

fenasi71

Üye
payçaşım iç
İn sağol ****** yokmuki ne

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bunun aktivasyon kodu yokmu biri buldum gerek yok yazmış ne b.knda boncukmu bulmuş verin şunun kodunu

- - - Eklendi - - -

emek için teşekkürler bize türkçesinden önce aktivasyon kodu lazım bilen varsa yazsın lütfen

Dereck

Dereck

Üye
payçaşım iç
İn sağol yokmuki ne

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bunun aktivasyon kodu yokmu biri buldum gerek yok yazmış ne b.knda boncukmu bulmuş verin şunun kodunu

- - - Eklendi - - -

emek için teşekkürler bize türkçesinden önce aktivasyon kodu lazım bilen varsa yazsın lütfen

bende hiçbirşey istemedi aktivasyonu direk kendi otomatik yaptı

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Eline sağlık.:tşk:

ChaqaL-06

Üye
teşekkürler.

kumralneco

Üye
türkçesi çıkınca lütfen bilgilendirin bir üyeniz olarak teş
ekkürler

• Beğen
Tepkiler: nokia 603

exol46

Üye
nerdn inıynr

nokia 603

Üye
ben bunu açacağım zaman önce herşey normal oluyo ama birden telime reset atıyo silip yeniden kurdum ama sorun yine çözülmedi hiçbir virüs belirtiside bulamadım çok acil cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler telim nokia 603 fp2

Son düzenleme:
OFFCENT

OFFCENT

Üye
ama gercekten cok işe yarıyor uygulama sonlandırmada ram cok rahatlıyor gözle görülebilecek derecede Teşekkürler :D

Berk942

Berk942

Üye
Paylaşımın için teşekkürler ustam :)

jokallame

jokallame

Üye
arkadaşlar bnde yükledimde Nokia 700 benim telefonum programı açınca telefon kapanıyor ne yapmalıyım?

bellenfc

bellenfc

Üye
paylaşım için teşekkürler. Uygulamayı yüklüyorum açınca telefonu yeniden başlatıyor. Telefonum nokia 603 belle fp2

kjkmnp

Üye
eyvallah

aga_0074

aga_0074

Üye
emeğine sağlık :tşk:

mstfblk

Üye
teşekkürler

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Bende NetQin_AntiVirus_v5.6.06.12 versiyon var pro versiyon nereden ve nasıl yüklerim buraya bilmiyorum opera mobil nokia 500 :)

benjamin21

benjamin21

Üye
bu program yüklü iken şarj daha çabuk bitiyor
bu program yüklü iken şarj daha çabuk bitiyor

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808,de sorunsuz çalışırmı peki?

Üst Alt