Nefes borusuna gazlı içecek kaçması

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Nefes borusuna gazlı içecek kaçması
Su kaçtığında hissedilen acının yanından bile geçemez, en azından nefes verirken bir şey hissedilmiyor, yakında bağışıklık kazanıcam nefes borum evrim geçirip bu tür olaylara dayanıklı hale gelecek :kro2:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Evrim geçirecem derken dünya değiştirme dikkatli ol :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, UpOneTR ve -Empat-
SHS

SHS

Üye
Dün limonata içerken komedi filmi izliyordum adam bi espri yaptı gülerken burnumdan geldi yemin ederim :D

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@ ve -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Su kaçınca çok fena oluyo ya :D Fakat nedense gazlı içecekler aynı etkiyi yaratmıyo

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Kahvaltıda aceleylen ağzıma atıp tam çiğnemeden yuttuğum ve sonunda sanki nefes borumu testere ile delermişcesine yemek borumdan aşağı doğru hafif kaşınma ve acı ile gelen kıymalı börek geldi aklıma :D

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez ve -Empat-
The Shadow

The Shadow

Üye
Kahvaltıda aceleylen ağzıma atıp tam çiğnemeden yuttuğum ve sonunda sanki nefes borumu testere ile delermişcesine yemek borumdan aşağı doğru hafif kaşınma ve acı ile gelen kıymalı börek geldi aklıma :D
Adam bundan dolayı bi daha kıymalı börek yemez la :ehe

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez, -Empat- ve EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Adam bundan dolayı bi daha kıymalı börek yemez la :ehe

hehe bitane haber okuduydum bi adam bi gün bardaktan su içerken böcek gördüğü için 40 yıl boyunca su içmemiş. Gazoz ayran soda vb şeyleri kullanmış susuzluğunu gidermek için. Buda ona benziyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Su kaçınca hissedilen acı öyle böyle değil, yaşamayan anlayamaz o acıyı, nefes alamıyorsun çok kötü oluyor :D Birde benim başıma sürekli gelmeye başladı anlamadım gitti

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
The Shadow

The Shadow

Üye
hehe bitane haber okuduydum bi adam bi gün bardaktan su içerken böcek gördüğü için 40 yıl boyunca su içmemiş. Gazoz ayran soda vb şeyleri kullanmış susuzluğunu gidermek için. Buda ona benziyor :ehe
:ohannes: Pahalıya patlar o biraz :ehe

• Beğen
Tepkiler: -Empat- ve EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Su kaçınca hissedilen acı öyle böyle değil, yaşamayan anlayamaz o acıyı, nefes alamıyorsun çok kötü oluyor :D Birde benim başıma sürekli gelmeye başladı anlamadım gitti

Şimdi hatırladım. 3 sene önce benimde başıma gelmişti ayakta içerken. 4-5 dakika nefes alamamıştım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
SHS

SHS

Üye

Kıymalı böreğe saygısızlık yapmışın ondan olmuş :ehe

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@, The Shadow ve -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi hatırladım. 3 sene önce benimde başıma gelmişti ayakta içerken. 4-5 dakika nefes alamamıştım :hmmm
Benim sürekli başıma geliyor son zamanlarda, korkuyorum birşey olacak diye :P

SHS

SHS

Üye
Sağlıkla ilgili bölüm okuyorum ama sormak gelmedi aklıma nefes borusuna giden yicek içecek noluyor, nası sindiriliyor, yoksa sindirilmiyor mu? Okul açılsın sorayım :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Sağlıkla ilgili bölüm okuyorum ama sormak gelmedi aklıma nefes borusuna giden yicek içecek noluyor, nası sindiriliyor, yoksa sindirilmiyor mu? Okul açılsın sorayım :D
Aman Allah göstermesin, suyun etkisi bu kadar fena ise, aman Allah'ım :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
benim sek vodka kacmisti dehset drumdu edit: sek icerim :)

SHS

SHS

Üye
Helva üstüne kola için geçer :d:

Üst Alt