Tavsiye Neden moto g ?

Sponsorlu Bağlantılar

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
Neden moto g ?
Arkadaslar kusura bakmayin cok konu actim ama t50 ile moto g arasinda kaldim ve cogu kisi moto g diyor.t50 yide 600 e buldum fiyati cazip geldi ve ekran ve kamera daha iyi.motorola kargoyla 650 ye patlar ama arkasinda google var felan diyorsunuz ama almanyada toplatilmis moto g ler.google nereye kadar destek verir?bana lutfen anlayan biri ugrayip nedenleriyle aciklayabilirmi?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bence T50 al
Moto G alıp hafıza sıkıntısı
Kamera berbat çekmesi
Ağır olması
Aşırı ısınması gibi sorunlar çekmezsin
Bir moto G kullanıcı olarak söylüyorum MOTO G ALMA

Önüne gelen al demiş niye moto g kullanmamışlar :(

0MG90

0MG90

Üye
Güncelleme istiyorsan Moto G alacaksın, daha iyi kamera ve ekran istiyorsan T50 bu yani
Bence T50 al
Kamera berbat çekmesi
Ağır olması

Sende niye kimse almasın istiyorsun anlamadım gitti :D Sadece sende mi olsun forumda:D

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Güncelleme istiyorsan Moto G alacaksın, daha iyi kamera ve ekran istiyorsan T50 bu yani
Sende niye kimse almasın istiyorsun anlamadım gitti :D Sadece sende mi olsun forumda:D
Aynen o tek kendisinde olsun istiyor :D

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
turkcell kasar diyolar? orjinal rom kullanmamis galiba moto g saf androidmis hem 4.5 5 farkedetmi ekran?bide chip turkcele 84 vermis moto g 93

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çünkü moto g. 4.4.4 bile aldı moto g daha ne olsun her geleni alıyor :D

0MG90

0MG90

Üye
turkcell kasar diyolar? orjinal rom kullanmamis galiba moto g saf androidmis hem 4.5 5 farkedetmi ekran?bide chip turkcele 84 vermis moto g 93
T50'de Mtk var galiba Moto G'de Snapdragon. MG alsan daha iyi olur.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Mtk işlemciler genel olarak beğenilmiyor çünkü Çin usulü telefonlarda var. Belli bir süre sonra sıkıntı çıkabilir. Herşeyi geçtim Android L sürümü Moto G'ye gelecek resmi olarak duyuruldu. Kesinlikle Moto G almalısın Android L biraz milad gibi bişey olacak bu yüzden çok önemli bir güncelleme.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Invoke

Invoke

Üye
Çünkü güncel ve saf android. Abudik kubudik turkcell şeysiyle uğraşmayacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Güncelleme desteği ve Snapdragon kullanmış olması.

fk555897

fk555897

Üye
T50'nin kolay kolay kasacağını sanmam. Bir süre hızlı idare eder 2 sene sonra falan kasmalar başlar. Ben Turkcell'in telefonlarına güvenmiyorum. O yüzden Moto G öneririm.

dayannight

dayannight

Üye
T50'de Mtk var galiba Moto G'de Snapdragon. MG alsan daha iyi olur.
T50 de mtk yok aşağı yukarı moto g ile aynı işlemci var
Arkadaslar kusura bakmayin cok konu actim ama t50 ile moto g arasinda kaldim ve cogu kisi moto g diyor.t50 yide 600 e buldum fiyati cazip geldi ve ekran ve kamera daha iyi.motorola kargoyla 650 ye patlar ama arkasinda google var felan diyorsunuz ama almanyada toplatilmis moto g ler.google nereye kadar destek verir?bana lutfen anlayan biri ugrayip nedenleriyle aciklayabilirmi?
almanyada toplatılma sebebi anten üreten alman firmasıyla patent sorunla oldu.Moto g ile t50 kıyaslanırsa moto g kamera olarak iyi değil ekran biraz küçük ama güncelleme aldı bundan sonra ne kadar alır henüz belli değil.T50 ye gelince kamerası daha iyi ve ekranı büyük eksisi operatör telefonu güncelleme büyük ihtimalle almayacaktır hangisi senin için önemliyse onu al

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Bence T50 al
Kamera berbat çekmesi
Ağır olması

:D :D :D :D akşam akşam güldürdün beni ya bir şey bilsen de konuşsan t50 ve moto g de hafıza kartı girişi yok moto g de 13 gb boş hafıza kalıyor ve 2 yıl 50 gb lık google drive kullanabiliyorsun ama t50 de 8 gb boş hafıza kalıyor

ağır demişsin ee moto g 143 gram ve t50 130 gram 13 gramın hesabını yaptırtma bana burda

ısınıyor demişsin sanki t50 yi alınca ısınmayacak s5 de ısınıyor moto g de galaxy y de ısınmayan telefon YOK !

bir de sen atrix kullanıyordun moto g beleşe geldi o yüzden telefonu sevmiyorsun

kameraya kötü demişsin

al taze taze resimler

UpOneTR

UpOneTR

Üye
:D :D :D :D akşam akşam güldürdün beni ya bir şey bilsen de konuşsan t50 ve moto g de hafıza kartı girişi yok moto g de 13 gb boş hafıza kalıyor ve 2 yıl 50 gb lık google drive kullanabiliyorsun ama t50 de 8 gb boş hafıza kalıyor

ağır demişsin ee moto g 143 gram ve t50 130 gram 13 gramın hesabını yaptırtma bana burda

ısınıyor demişsin sanki t50 yi alınca ısınmayacak s5 de ısınıyor moto g de galaxy y de ısınmayan telefon YOK !

bir de sen atrix kullanıyordun moto g beleşe geldi o yüzden telefonu sevmiyorsun

kameraya kötü demişsin

al taze taze resimler
Dostum sen niye atlıyon ya :D
Tamam ben bişey bilmiyorum bb :(

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Dostum sen niye atlıyon ya :D
Tamam ben bişey bilmiyorum bb :(

Çok gereksiz bir mesaj atmışsın kamera konusunda haklısın ama diğer konularda telefonun hakkını yemişin yazdıklarını bir daha oku bence

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
UpOneTR

UpOneTR

Üye

Üst Alt