Ne Yaptıysa Kaçamadı !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet.25

BURSA'da girdikleri ekmek fırınından çaldıkları çelik kasa ile kaçan 3 hırsızdan 2'si takip sonucu yakalandı. Kaçan diğer şüpheli 33 yaşındaki Kamil P. girdiği derede su içinde plastik boru ile nefes alırken yakalandı.

Hırsızlık, Merkez Yıldırım İlçesi Erikli Mahallesi'nde meydana geldi. Kamil P. 32 yaşırdaki Emre. A. ve 29 yaşındaki İbrahim A. dün gece girdikleri ekmek fırınında bulunan çelik kasayı araçlarına koyarak uzaklaştı. Hırsızlarıler polisi arayarak haber verdi. Kısa sürede belirtilen adrese ulaşan ekipler hırsızların otomobil ile kaçtığını tesbit edince diğer birimleri uyardı. Plakası verilen otomobil bir süre sonra Bursa-İnegöl karayolunda görüldü. Polislerin kendilerini takip ettiğini anlayan şüpheliler, araç içersindeki çelik kasayı yola attı. Yola atılan kasaya çarpmaktan son anda kurtulan polisler, takibi sürdürdü.

Otomobili, Taş Ocakları Mevkii'nde park eden hırsızlık şüphelileri kaçmaya başladı. Emre A. ve İbrahim A. yakalanırken Kamil P. ise, karanlıkta izini kaybettirdi. Polis, getirdiği projöktürlerle çevreyi aydınlatınca dere yatağında hareketlilik olduğunu belirledi. Bölgeye giden polisler, suya giren Kamil P.'nin 40 santimetre boyundaki plastik boru ile suyun içinde nefes aldığını tesbit etti. Dereden çıkartılan Kamil P. de gözaltına alındı. Sorgulamaları süren şüpheliler, 'Hırsızlık' suçundan adliyeye çıkartılacak.
 


hikmet366

hikmet366

Üye
:tşk:
 

Samet.25

rica ederim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt