Tavsiye Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım edin :(

Nuru Dasdemirli

Nuru Dasdemirli

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 ay önce C503 aldım. Telefondan memnundum. Taa ki internette C503-ün sürekli kötülendiğini görünceye kadar :( . Arkadaşlarım da "Bu telefonu müzeden mi çaldın?" diye dalga geçiyordular. Sanki her kes benden telefonuma nefret etmemi istiyor :( . Ben de kendimi çok kötü hiss etmeye başladım. Artık ne zaman ve nerede olursam olayım kendimi kötü ve huzursuz hiss ediyorum :yagmur:. Tam 2 haftadır bu sorunu yaşıyorum :züü: . Kaç kere bunu unutmaya çalışsam da yapamadım :duvar2: . Bunun yüzünden ders te çalışamıyorum. Allah rızası için yardım edin :züü: .

nokia_belle

nokia_belle

Üye
İnternetin güzel yanı da bu zaten siz isterseniz kendinize göre en iyi modeli alsaniz veya bulundugunuz zamanin amiral gemileri olan modelleri alsanizda ona bir bahane bulan zaten cikacaktir

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben Yeri Gelir 3310 da Kullanıyorum Ve Çekinmeden Herkesin İçinde İşimi Görüyorum. Herşeyi Kafaya Takarsan Hayat Çekilmez Kalır.

Nuru Dasdemirli

Nuru Dasdemirli

Üye
Tamam. Bu bir az rahatlattı. :)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Galaxy S4'ü olan arkadaş telefonu ne kadar "etkili" kullanabiliyor?
Elindekinin değerini bileceksin ben de önceden derdim ne diye aldım bu telefonu ama üst seviye cihazlara sahip insanlardan iyi kullanıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Never Back Down

Never Back Down

Üye
okul ortamında İphone 5S i çıkarmaya korkuyorum
hemen zengin muamelesi görüyorum kötü hissediyorum bende bide burdan bak

• Beğen
Tepkiler: Nuru Dasdemirli
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 ay önce C503 aldım. Telefondan memnundum. Taa ki internette C503-ün sürekli kötülendiğini görünceye kadar :( . Arkadaşlarım da "Bu telefonu müzeden mi çaldın?" diye dalga geçiyordular. Sanki her kes benden telefonuma nefret etmemi istiyor :( . Ben de kendimi çok kötü hiss etmeye başladım. Artık ne zaman ve nerede olursam olayım kendimi kötü ve huzursuz hiss ediyorum :yagmur:. Tam 2 haftadır bu sorunu yaşıyorum :züü: . Kaç kere bunu unutmaya çalışsam da yapamadım :duvar2: . Bunun yüzünden ders te çalışamıyorum. Allah rızası için yardım edin :züü: .
takma kafaya. yaza kaç ay var 3 ay filan. akıl vermek yanlış olur ama hardcore çalış derslerine yazın kendine bi tel yaparsın dostum ;)

Nuru Dasdemirli

Nuru Dasdemirli

Üye
Yardım eden eden herkese :tşk: . İyi ki varsın :maxicep:

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_ ve Senyor Keş
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
telefonuna cfw yükle yeniden bağlanma isteği gelicek garanti verebilirim :oke:

• Beğen
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Bende bilgisayar yok acaba 5800xm e telefoncular cfw yüklermiyardım edin
telefoncularw 10 tl ye yükler sen bi net kafeye git ordan yükle 1 5 tl arası beğendiğin cfw yi kendin yüklersin :oke:tabi öncesinde araştırmak gerek :)

murat.122a

murat.122a

Üye
teşekürler

BRKTNL

BRKTNL

Üye
5mp kamera, 3g ve nokianın efsane s60v5 e sahip cihazla dalga geçen bu konuda bi şey bilmiyor demektir. Mis gibi cihazdır kendisi

• Beğen
Üst Alt