NDrive v3.5.27 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

dewiltech

Üye
dostum 5800 da dediklerinizi yaptım ama uygulama telefonunuz tarafından desteklernmiyor dedi...devam et deyince pips nokia 1.7 sürümü değiştirilsinmi 1.3 sürümü ile deyince iptal ettim lütfen yaqrdımcı olurmusunzu.

snipertime83

Üye
Arkadaşlar; Hangi Samsunglara yükleniyor bileniniz var mı _? S 5233 W var yükleniyor mu? bu konuda bilginiz varmı?

murat0068

murat0068

Üye
link leri kontrol et

erkan_22

Üye
gercekten çök güzel eline saglik bişe sorcam nokia n70 uyarmı acaba

resulucar

resulucar

Üye
PayLaşım için TeşekürLer.

fescioğlu

Üye
link ölü hocam yaa 1 aydır bakıyorum hala düzelmedii, değerli zamanını ayırıyorsunuz çok teşekkür ederim.

hasman

Üye
çok teşekkürler ama zonguldak ereğlide olduğum halde beni ankara bentderesinde gösterio neden acaba?
hımm telefonun aklı bentderesinde kalmış,neden ki acaba...bentdereside yıkılıyo ama..sorun için değilde mesaj hoşuma gitti,yanlış anlaşılmasın,takılıyorum...:kop:

fatihba

Üye
Arkadaşım çok saol az önce yükledim denemeler yaptım gayet güzel gözüküyor. Şuan bir sitedeyim ve sitenin içindeki yolları bile gösteriyor.

irresali

Üye
Dosya yöneticinizle önce PIPS Nokia (veya Samsung'lar için PIPS Samsung) dosyasını dahili hafızaya sonra da NDrive.sis dosyasını karta yükleyin.

reis ya da anlayan yapan arkadaşlar ben yükledim ingilizce oldu dili yazıları bir yanlışlık var bende yukardaki o dediği dosyaları ordan alıp denilen yerlere mi götüreceğiz yoksa kopyalayıp da mı oralara götüreceğiz ben önce pip nokia yı çalıştırdığım için değişik oldu... cevap gelirse sevinirim kaldırdım programı.. yardım gelirse kurucammm

halil_5701

Üye
bende uğrasmadan kurulumu var seri falan istemiyor.

hasaneg

Üye
teşekkürler

340676

Üye
teşekurler harikasınız beyler

--------------- Ekleme ---------------

Allah sizleri başımızdan eksik etmesin

ışık_22

ışık_22

Üye
tşk

alper_1

alper_1

Üye
merhabalar; uygulamayı telefondan kaldırmama rağmen tekrar kurmak istediğimde bağlantı noktası istemiyor deneme tarihinin bittiği zaman geliyor ve seri numarasını giremiyorum, programın içinden araştırmama rağmen seri no. sını girebileceğim bir alan yok. telefona ve hafıza kartına format atmadan programı nasıl kaldırabilirim bir yolu varmıdır? teşekkürler..

salihtoker

salihtoker

Üye
teşekkürler süper paylaşım ve süper anlatım

zeki4

Üye
Arkadaşlar nokia c5 00 da programı kurdum ama seri numarasını giremiyorum harf ve rakamalar istenilen şekilde yazılmıyor ya harf veya rakam yazıyor yardımlarınızı bekliyorum

turquoise33

Üye
linkler ölü usta yeniler misiniz lütfen

01emrah01

Üye
ellerine saglık usta

murat kara

murat kara

Üye
süpersin kardesim çok işime yaradı valla ya:heyo:

01emrah01

Üye