NDrive v3.5.27 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

kopele

Üye
reis bune hizdir yav insan hicmi oturup dinnenmez sen varya teksin bu iste baska tanimam bu milletin dualari yeter be reis sana allah razidir senden insallah.

bulent_2828

Üye
kardeş diyelimki anlatılanlardan birini yanlış yaptık ve ndriverı kayıt ettirdik artık yükleme yapılamazmı çünkü bende yapılamıyor bi yerde yanlış yaptım galiba artık ne yapsam para etmiyor...:-(((

zekeriyazekeriy

Üye
slm
samsung s8003 ndrive yükleme konusunda yardım edebilecek yok mu arkadaşlar

kocasahin

kocasahin

Üye
1-) 3 dosyayı da indirin ve 1 yere açın.
2-) TUR_BS.map dosyasını NDrive/maps/ dizininin içine kopyalayın.
3-) NDrive klasörünü direkt olarak kartın ana dizinine atın.

Dosya yöneticinizle önce PIPS Nokia (veya Samsung'lar için PIPS Samsung) dosyasını dahili hafızaya sonra da NDrive.sis dosyasını karta yükleyin.

Adım-2:
Kurulum: A geçemiyorum :Unable tocreate the datapath! :Please restartNDrve For assistance visit... ..... Diye bir yazı çıkıyor bişide atlamadım ama eksiğim ne yardım edermisiniz çok terşekkürler saygılar

fizy09

Üye
telefonlarınıza ve hafıza kartınıza format atın tekrar deneyin. kesin olacaktır.

mutlu_66

Üye
Teşekkürler

metallistm

Üye
çok teşekkürler ama zonguldak ereğlide olduğum halde beni ankara bentderesinde gösterio neden acaba?

fizy09

Üye
çok teşekkürler ama zonguldak ereğlide olduğum halde beni ankara bentderesinde gösterio neden acaba?

arkadaşım sen daha uyduya bağlanmamışsın o yüzden. açık bir alan çık biraz bekle o zaten bir ses verecekti bağlandığında o zaman bulunduğun yeri gösterir.

metallistm

Üye
arkadaşım sen daha uyduya bağlanmamışsın o yüzden. açık bir alan çık biraz bekle o zaten bir ses verecekti bağlandığında o zaman bulunduğun yeri gösterir.

evet bağlanamıyorum uyduya telefon n96 yeni aldım 2. el açık alana da çıksam bağlanmıo uyduya tek diş çekio gibi görünüo ama bulmuyo beni..
telefonun kendi navigasyon programı da tek diş görünüo ve beni zar zor buluo ama onun da yol göstericisi çalışmıo.. :vur
ben acemiyim navigasyon olayında kusura bakmayın bi açıklarsanız minnettar olucam :bigstar:

metallistm

Üye
çok yardımcı oldunuz saolun...

zekeriyazekeriy

Üye
samsung s8003 ndrive yüklemeyle ilgilenen yok mu yaaaaa?

csa1907

Üye
arkadaşlar kolay gelsin bu proğram s5620 montede çalışırmı yada bu telefona uygun proğram tavsiyeniz nedir .?

he-run

Üye
teşekkürler dostum kurdum yükleme aktivasyon başarılı... anlatım on numara eleine sağlık... denemesini iş çıkışı yapıcam...

papi11

Üye
e72'de rakam sorunu olan arkadaşlar, kodu not defterine yazıp, ordan kopyala yapıştır yöntemini denesinler. bende e71 var buna benzer bi sorunla baska bir programda karlılaşmıştım, bu şekilde çözdüm. inşallah olur bu şekilde.

karshiyakali

karshiyakali

Üye
teşekkürler reis

metinkuru

Üye
e 52de çalışıyomu arkadaşlar

turkey78

Üye
arkadas bu surumun speedcams adli dosyada butun ulkeleri gostermiyor,yani hangi ulkeye gittigin zaman oranin kamerasini gosteren ulkelerin ismi yok,sadece bu var.sana ornegini gostereyim:
esp_tp ve prt_ip
bunlari gosteriyor speedcams klasorunde.lutfen buna ilgilenirmisin

--------------- Ekleme ---------------

arkadas bu surumun speedcams adli dosyada butun ulkeleri gostermiyor,yani hangi ulkeye gittigin zaman oranin kamerasini gosteren ulkelerin ismi yok,sadece bu var.sana ornegini gostereyim:
esp_tp ve prt_ip
bunlari gosteriyor speedcams klasorunde.lutfen buna ilgilenirmisin:off:

998877

Üye
telefona hem n drive, nokia maps ve garmin programlarını birlikte yükleyebiliyormuyuz harita klasörleri karışmıyormu cities klasörü

aburak07

Üye
e52 de çalışıyor hemde dahili gps le kısa sürede uydu buluyor ama programın kısa yolları e52 ye tam uyumlu değil o sorunu çözebilmişş değilim

Üst Alt