NDrive v3.5.27 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

CODEC.FB

CODEC.FB

Üye
ben kurulum yaparken webe bağlanmasına izin verdim 1 haftalık deneme verdi ama 28inde 1 hafta bitmesine rağmen hala yol tarifi yapıyor kullanıyorum yani 28/05/2010 da bitecek diye uyarı vermesine rağmen :hmmm

selimuslu

Üye
Teşekkürler

oktay1010

Üye
selam ben yükledim ama yanlışl aktivsyon diyor acaba sebe nedir yardımcı olursanız sevivnirim simdiden tesegür

--------------- Ekleme ---------------

selam ndrive yüklemeye calısıyorum gecersiz kayıt diyor galiba bi ara baglantı internette aktivasyon icin ben hemem kapadtım oyuzden gecersiz anahtar diye bilirmi acaba tsegürler

cristafor

Üye
reis ellerine sağlık çok güzel çalışıyor.? bir sorum olucak bu işlemleri yaptık ama yol.su.elektrik..olarak bize dönmesin sonra tamamen ücretsizmi bu program cevaplarsan sevinirim TEŞEKKÜRLER.

sayi77

sayi77

Üye
reis ellerine sağlık çok güzel çalışıyor.? bir sorum olucak bu işlemleri yaptık ama yol.su.elektrik..olarak bize dönmesin sonra tamamen ücretsizmi bu program cevaplarsan sevinirim TEŞEKKÜRLER.

GPS zaten ücretsiz bir sistemdir.Yalnız bulunduğunuz bölgenin trafik detayları gibi bilgilere ulaşılmak istendiği zaman operatöre bağlanılarak bilgiler indirildiği için bağlantı ücreti alınır

Kaplan035

Üye
Teşekkür ederim, Samsung SGH-G810 cihazıma hiç problem yaşamadan kurdum ve kullanmaya başladım.

krbk7860

krbk7860

Üye
telefondan gerekli ayarları yaparsan tamamen ücretsiz olur.:oke:

yusuf70

Üye
hayret bir şey kimse benim yaşadığım sorunu yaşamamış.map:yazan yazının altındaki numarayı göremiyorum ekrn aşağı inmiyor bitiyor yani.ne yapacağım bilemedim

fmucar

Üye
paylaşım için teşekkürler reis. aktivasyon kodunu bir türlü giremedim. tuşlar belli başlı harflere çalışıyor. kodu cep telefonuna giremiyoruz. farklı bir yöntemi varmı bunun. telefon e75

bs-wf

Üye
Bende de E72 var diğer arkadaşlar gibi sayılar ve bazı harfler yazılamıyor malesef ****** kısmına. Buna çözüm önerisi olan biri var mı acaba??

arkee

arkee

Üye
reis neden canının istediğini acıklıyorsun bi zahmet cevap ver: ben yanlıslıkla webe baglandım sımdı ne yapacam???

antalyali2008

antalyali2008

Üye
Nokia E71 e Kurdum Sorunsuz Çalışıyor,Teşekkürler Reis

sayi77

sayi77

Üye
hayret bir şey kimse benim yaşadığım sorunu yaşamamış.map:yazan yazının altındaki numarayı göremiyorum ekrn aşağı inmiyor bitiyor yani.ne yapacağım bilemedim
Telefonun hareket sensörlü ise telefonu yan çevirdiğinde görebilirsin.Benim tel de de aynı sorun olmuştu(n95 8gb)

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye
teşekkürler anlatım cok güzel ve etkili oldu n95 8gb da sorunsuz 1 dakikadan az sürede yer tespiti yapıyo.ellerine saglık

hakilbery

Üye
unable to create the data path... bu uyarıyı alıyorum sebebi nedri?

devilmy

devilmy

Üye
hocam gecersiz diyor

jipox

Üye
arkadaşlar herşey ok ******ide aldım fakat gelgörki ******deki harfleri giriyorum rakamları giremiyorum telefonum E-72 butun tuslara basarak denedım olmuyor sadece # bu isareti yazabiliyorum bu E72 de rakamı nasıl girecegiz acaba telefondan bi ayarımı değiştirmemiz gerekiyor bilen bir allahın kulu varsa yardımcı olsun lütfen " [email protected] "

Ayrıca emeğin için teşekkürler hocam E71 de kod girerken rakamlar yazılabılıyor denedik ama E72 de yazılamıyor lütfen hhhheeeellllpppp!!!!!

cancan5800

Üye
slm ben yeni üyeyim ilk adımları yapıp uygulalardan programı çalıştır dediğimde UNABLE TO CREATE THE DATA PATH uyarısı veriyor ve çalışmıyor neyi yanlış yapıyorum

sttas06

sttas06

Üye
arkadaşlar herşeyi yaptım ama ****** geçersiz diyor kabul etmiyor nasıl yaparım yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşlar bu konuyu açan paylaşan yorumlarını yazan hepinize teşekkür ederim kurulumu sonunda başarabildim program gayet güzel :))

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
paylaşım için tşkkürler

Üst Alt